Çalışma Saatleri:  Pazartesi‑Cuma  08:00‑23:00   Cumartesi‑Pazar 09:00‑22:00
Telefon:   0216 338 37 72

Adalar Ekran Değişimi

Kadıköy Cep Dünyası > Web Dergi > Adalar Ekran Değişimi
Adalar Ekran Değişimi

Adalar ekran değişimi sayesinde sizler de telefon ekranlarınızda meydana gelen tüm sorunları kısa sürede ortadan kaldırabilirsiniz. Son teknoloji ekipmanlar ve orijinale en yakın ekranlar ile değişim yapılan firmamızda, her zaman alanında uzman ve deneyimli bir ekip görev alır. Bunun yanında orijinale en yakın ekranlar sayesinde telefonlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi tüm özellikler eski performansına geri döner. Telefon servisimizde siz değerli müşterilerimiz için tüm ekran değişimleri;

  • Her zaman orijinale en yakın ekranlar kullanılarak yapılır.
  • Ayrıca değişim ardından telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez ya da zarar görmez.
  • Bunun yanında parça ve işçilik garantisi ile ekran değişimleri yapılır.
  • Steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında işlemler gerçekleştirilir.
  • Değişim sırasında telefonlarınızda gerçekleştirilen tüm işlemler sizlerin gözü önünde olur.

Adalar ekran değişimi ile aynı zamanda telefonlarınızı kargo aracılığı ile bizlere göndermeniz ve bu şekilde değişim hizmetleri almanız mümkündür. Servisimize kargoyla göndermiş olduğunuz telefonlarınızda ekran değişimleri aynı gün yapılır. Bunun hemen ardından ise telefonlarınız kargo ile geri gönderilir. Ayrıca kargo ücretleri bizzat firmamız tarafından karşılanır. Bunun yanında servisimizde ekran değişimleri her zaman garanti kapsamında gerçekleştirilir. Sizler de Adalar garantili ekran değişimi ile telefon ekranlarınızda oluşan kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği bozulması gibi tüm sorunları kısa sürede çözüme ulaştırabilirsiniz. Ayrıca servisimiz ile en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler alabilirsiniz.

iPhone Ekran Değişimi Adalar

iPhone ekran değişimi için sizler de hemen telefon servisimiz ile iletişime geçin ve konusunda uzman ekibimiz ile sizlere yardımcı olalım. Servisimiz bünyesinde tüm ekran değişimleri orijinale en yakın iPhone ekranlar ile yapılır. Bunun yanında her zaman son teknoloji ekipmanlar ile hizmet verilir. Ekran değişimi sırasında ise telefonlarınızda gerçekleştirilen tüm işlemler sizlerin gözü önünde olur.

Diğer yandan ekran değişimleri seril ve statik elektrikten arındırılmış servis odalarında yapılır. Ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler hiçbir şekilde silinmez ya da zarar görmez. Değişimin hemen ardından ise ekranlarınızda çeşitli testler ve kontroller yapılarak telefonlarınız teslim edilir.

Samsung Ekran Değişimi Adalar

Samsung garantili ekran değişimleri ile hızlı ve güvenilir çözümler sunan firmamız, daima garanti kapsamında işlemler yapar. Telefon ekranlarınızda meydana gelen tüm sorunları sizler de Adalar garantili ekran değişimi ile kısa sürede ortadan kaldırabilirsiniz. Bunun yanında servisimiz ile en az 6 ay parça ve işçilik garantisi kapsamında değişim hizmetleri alabilirsiniz.

Ekran değişimlerinde hızlı ve kaliteli çözümleri ile öne çıkan firmamız, her zaman orijinale en yakın Samsung ekranlar ile sizlere yardımcı olur. Ayrıca servisimiz bünyesinde tüm ekran değişimleri ortalama 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde tamamlanır. Bu sürenin ardından ise gerekli kontroller yapılarak telefonlarınız teslim edilir.

Xiaomi Ekran Değişimi Adalar

Xiaomi telefonların ekran değişimlerinde alanında uzman ve deneyimli bir ekip ile hizmet veren telefon servisimiz, orijinale en yakın Xiaomi ekranlar ile sizlere yardımcı olur. Ekran değişimleri son teknoloji ekipmanlar ve donanımlar ile yapılır. Ayrıca değişim esnasında tüm işlemler sizlerin gözü önünde olur.

Servisimizde ön cam değişimi değil, panelli ekran değişimleri gerçekleştirilir. Bu sayede ekranlarınızda daha sonradan sarı leke ya da beyaz nokta gibi sorunlar meydana gelmez. Bunların yanı sıra değişim sonrasında telefonlarınızda bulunan fotoğraf, video, oyun, uygulama ve rehber gibi bilgiler hiçbir şekilde silinmez ya da zarar görmez.

Huawei Ekran Değişimi Adalar

Huawei ekran değişimi hizmetleri ile sizlere kaliteli ve uygun fiyatlı çözümler sunduğumuzu belirtmek isteriz. Siz müşterileri için her zaman orijinale en yakın Huawei ekranlar ile değişim yapan firmamız, aynı zamanda son teknoloji ekipmanlar ile hizmet verir. Bunun yanında değişim sırasında telefonlarınızda gerçekleştirilen tüm işlemler sizlerin gözü önünde olur.

Diğer yandan ekran değişimlerinde garantili hizmetlerr sunan firmamız, sizlere hızlı ve güvenilir çözümleri ile yardımcı olur. Sizler de Adalar garantili ekran değişimi sayesinde ekranlarınızda yaşadığınız tüm sorunları hızlı bir şekilde giderebilirsiniz. Bunun yanında en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile ekran değişimi yaptırabilirsiniz.

Bir cevap yazın