Güncel Fiyatlar İçin Lütfen Arayınız !
Telefon:   0 850 307 7577

Casper Şarj Soketi Değişimi

Kadıköy Cep Dünyası > Uncategorized > Casper Şarj Soketi Değişimi
Casper Şarj Soketi Değişimi

Casper cep telefonlarında yaşanacak olan her türlü şarj soketi sorunlarını, uzman elemanlarımız ile dakikalar içerisinde çözüme kavuşturuyoruz. Casper şarj soketi değişimi alanında uzman elemanlarımız tarafından 30 dakika ile en fazla 2 saat içerisinde yapıyoruz. 7/24 kamera takibi yapılan ve müşterimizin görebileceği gizli olmayan alanda yapılan işlemlerin güvenli olmasını sağlıyoruz.

Müşterilerimiz, yapılan işlemleri görebildiği için telefonlarında kayıtlı bilgilerin okunması, kopyalanması ya da farklı parça değişimi işlemlerinin yapılması gibi sorunların yaşanmadığını görebiliyor. Yapılan işlemlere garanti verdiğimiz için müşteri memnuniyeti üst seviyededir. Tüm müşterilerimizi, olumlu yorumları ile hizmetlerimizi desteklemekte ve diğer kullanıcıların bizleri tercih etmesini sağlamaktadır. Şarj soketi değişimi sonrasında, telefonun şarj dolum sorunları tamamen çözülmüş oluyor.

Casper Şarj Soketi Değişimi Nasıl Yapılır

Casper cep telefonu modellerinde yaşanabilecek şarj sorunları, şarj soketi değişimi ya da şarj kablosu değişimi ile çözülebiliyor. Casper şarj soketi değişimi işlemlerine 6 ay garanti veriyoruz. Telefonda kayıtlı olan bilgiler, şarj soketi değişimi sırasında etkilenmiyor ve bilgiler silinmiyor. Şarj soketi değişimi yapmadan önce farklı şarj kabloları ile telefonun şarj edip etmediğini deniyoruz. Farklı kablolar kullanıldığında da şarj etmiyorsa, şarj soketinde sorun var demektir.

Uzman elemanlarımız, özel tamir ekipmanları ile telefonlara zarar vermeden parça söküm işlemlerini yapıyorlar. Telefon açılır ve şarj soketi bağlantıları kontrol edilir. Sokette kırılma ya da hasar mevcutsa yenisi ile hemen değiştirilir. Zorlama sonucu oluşan soket ayaklarında meydana gelen kopmalar, tekrar lehim yapılarak sağlamlaştırılır. Uzman elemanlarımızın yapmış olduğu tüm işlemler garanti kapsamındadır. Şarj soketi değişimi yaparak, telefonun şarj etmeme sorununu ortadan kaldırıyoruz. Müşterilerimiz, telefonları ile ilgili yapılan tüm işlemleri görebiliyor.

Casper Şarj Doldurmama ve Şarj Soketini Kırılması

Casper cep telefonu modellerinde yaşanılan şarj dolmama ya da çok yavaş dolma sorunları, şarj soketi kaynaklı olabilir. Uzman elemanlarımız, gerekli testleri ve incelemeleri yaparak, sorunu tespit etmektedir. Şarj soketinin kırılması, sık karşılaşılan bir durumdur. Şarj soketi değişimi fiyatı orijinal yedek parça durumuna ve telefon modeline göre değişiyor. Telefon şarj edilmek istenildiğinde, şarj girişinin zorlanarak takılması ya da şarjda takılı iken telefonun yüksekten düşmesi, soketin kırılmasına neden olabilir.

Şarj soketinde meydana gelen küçük hasarlar ya da kirlenme gibi durumlar, şarj dolmamasına ya da çok yavaş dolmasına neden olabiliyor. Elemanlarımız, ön inceleme yaparak, sorunu hemen tespit edebiliyor, tamir için gerekli işlemleri başlatıyorlar. Servisimiz hizmetleri hakkında bilgi almak isteyenler, Google haritalarında, çok sayıda müşterinin yüksek oranlı olumlu yorumlar yaptıklarını görebiliyor. Garantili ve güvenilir hizmetlerimiz ile şarj soketi değişimlerini her zaman uygun fiyatlara yapıyoruz.

Casper Şarj Almama Sorunu

Casper cihazınızda yaşadığınız şarj sorunlarının her türlü çözümü, elemanlarımız tarafından en kısa sürede gerçekleştiriliyor. Casper şarj almama sorunu, şarj soketinin kırılması, hasar görmesi ya da şarj kablosunun hatalı olmasından kaynaklanabilir. Şarj kablosunun, şarj soketine sert bir şekilde takılması ya da çıkartılması, sokete zarar verebilecektir.

Zamanla oluşan aşınmalar da şarj almama sorununa neden olabilir. Servisimizde, şarj soketi detaylı olarak incelenir ve şarj almamaya neden olan sorun tespit edilir. Bu tespitten sonra, orijinal yedek parça kullanılarak değişim işlemleri hemen yapılır. Türkiye’nin her yerine hizmet veriyor ve isteyenleri cihazlarını kargo ile bizlere ulaştırmalarını sağlıyoruz.

Şarj Soketi Değişimi Fiyatı Ne Kadar?

Casper şarj soketi değişimi fiyatı modele göre değişirken, fiyat aralığının 75 TL ile 200 TL arasında değiştiğini müşterilerimize gösteriyoruz. Servisimizde, her zaman en uygun fiyat seçenekleri sunulmaktadır. İşçilik ve parça garantisi verilerek yapılan şarj soketi değişimleri, müşterimizin gözü önünde güvenilir olarak yapılır. Uzman teknisyenlerimiz, telefonda mevcut olan tüm sorunları tespit edebiliyor ve müşterilerimizi, sorunlar hakkında bilgilendiriyor.

Casper şarj soketi fiyatları orijinal parçalara göre verilmektedir. Orijinal parça değişimlerine 6 ay garanti verildiği için değişim sonrasında gerekli kontroller yapılarak cihaz teslimleri gerçekleştiriliyor. Casper cihazların şarj soketlerinin ve diğer parçalarının zarar görmemesi, uzun süre kullanılabilmesi için gerekli bilgilendirmeleri, cihaz teslimi sırasında yapıyoruz. Güvenilir servis arayanlar, müşteri yorumlarımızı inceleyerek, verdiğimiz hizmetlerin güvenilir olduğunu görebilir. Servisimize geldiğinizde, telefonunuzun şarj soketi dakikalar içerisinde değiştirilecektir.

 

Bir cevap yazın