Güncel Fiyatlar İçin Lütfen Arayınız !
Telefon:   0 850 307 7577

Cep Telefon Batarya Pil Değişimi Kadıköy

Kadıköy Cep Dünyası > Web Dergi > Cep Telefon Batarya Pil Değişimi Kadıköy
Cep Telefon Batarya Pil Değişimi Kadıköy

Cep telefon batarya pil değişimi Kadıköy Cep Dünyası’ndan sorulur. Kadıköy Cep Dünyası cep telefonlarının batarya değişimini uzman elemanları vasıtasıyla telefon türüne göre 1 yıl ve 6 ay garantili olarak değiştiren teknik servistir.

İPhone cihazlar için değiştirilen bataryalar servisimizce 1 yıl garantili olurken diğer modellerde 6 ay garantimiz vardır. Farklı modellerdeki telefonların bataryalarını değiştiren servisimiz işlemleri müşterilerinin gözü önünde yapar. Bu sayede kişilerin bilgilerinin kopyalanması, silinmesi veya telefon parçalarında değişim gibi tereddütler yaşamasını önler. Ayrıca yaptığı tüm işlemler 7/24 kamera kaydı altında tutulur.

Cep Telefon Batarya Pil Değişimi Kadıköy

Batarya ve işlem garantisi sunarak batarya değişimini gerçekleştiren teknik servisimiz değişim esnasında telefonlara zarar vermez. Telefonun modeline uygun olarak batarya bulunduğu yerden çıkarılır ve değişimi yapılır.

Servis olarak değişim yaptığımız cep telefonu markaları arasında şunlar vardır;

 • Samsung
 • Lenovo
 • Huawei
 • İPhone
 • General Mobile
 • Sony
 • Casper
 • Asus
 • Reeder
 • Vestel
 • LG
 • Nokia

Sizlerde elinizde bu markalara ait olan cep telefonlarının batarya değişimine ihtiyacı olduğunu düşünüyorsanız servisimize gelebilirsiniz. Teknik servisimiz cumartesi pazar günleri 09.00-22.00 saatleri arasında pazartesi gününden Cuma gününe kadar ise 08.00-23.00 saatleri arasında hizmetinizdedir. Bu markaların farklı modellerinin batarya değişimi talebinde bulunabilirsiniz.

Cep Telefon Batarya Pil Değişimi Kadıköy
Cep Telefon Batarya Pil Değişimi Kadıköy

Batarya Değişimi Ne Zaman Yapılmalıdır?

Mobil cihazlarda pil değişiminin zamanında yapılması telefonun diğer parçalarının zarar görmesini engelleyecek bir işlemdir. Bu nedenle telefonunuzun batarya veya pilinin değişmesinin gerektiğine karar verirseniz geciktirmeden değişim yaptırmanız gerekir. Sony, LG veya diğer marka telefonlarda bataryaların kullanım süresi birkaç seneyle sınırlıdır ancak bu süre kullanıma göre azalabilmektedir.

Kullanmakta olduğunuz cep telefonlarında şu belirtileri gördüğünüzde bataryanızı değiştirmenizin zamanının geldiğini anlayabilirsiniz;

 • Cihazın kısa süreli kullanımlarda dahi ısınması
 • Cihazın bir süre sonra kapanması
 • Gün içerisinde birden fazla şarj etme ihtiyacının doğması
 • Cihazın donarak işlem yapılmasına izin vermemesi
 • Cihazınızın batarya bölümünde şişme varsa
 • Cihazınız yavaş çalışmaya başladıysa

Belirtilerle karşılaştığınızda Kadıköy Cep Dünyası’na gelerek en fazla 1 saat içerisinde bu sorundan kurtulabilirsiniz. Değişim yaptırarak yeni bataryanıza ve daha hızlı çalışan cep telefonunuza kavuşabilirsiniz. Ancak bunun için telefonunuzdaki sorunların bataryadan kaynaklandığına emin olmanız gerekir.

Batarya Değişimi Fiyatı Ne Kadar?

Ekibimiz batarya değişimi fiyatlarının ekonomik olması amacıyla çalışmalar yürütür. Batarya değişimi fiyatı telefonların markasına ve modeline bağlı olarak farklı olur. Çünkü her markanın bataryası aynı olmaz ve daha üstün özelliklere sahip bir telefonun sahip olduğu batarya daha standart özelliklere sahip batarya fiyatlarından yüksek olur.

Fiyat bilgisini Kadıköy’e gelerek telefonunuzu teslim etme öncesi öğrenebilirsiniz. Ayrıca servisimize iletişim yolların kullanarak ulaşım fiyatlarımız konusunda net bilgileri alabilirsiniz.

Batarya Değişim İşlemleri Ne Kadar Sürede Yapılıyor?

Cep telefonlarında batarya değişimlerinin hızlı olması telefon sahiplerinin aradığı bir hizmettir. Çünkü hiçbir kullanıcı telefonundan uzun süre uzak kalmak istemez. Bu nedenle de servis tercih etmeden önce işlemlerin ne kadar sürdüğü sorusunun cevabını araştırırlar. Kadıköy’de hizmet veren servisimizin değişim işlemlerini gerçekleştirme süresi en fazla 1 saattir. Ancak bu süre servisimizin yoğun çalışması söz konusu olduğunda biraz daha uzayabilmektedir.

Batarya Değişimi Sonrası Bilgiler Silinir Mi?

Huawei, Sony, Lenovo ve Samsung gibi farklı cep telefonlarında gerçekleştirdiğimiz batarya değişimlerinde bilgileriniz kesinlikle silinmez. Bunun için telefonun formatlanması gerekir ki servisimiz formatlama işlemi gerçekleştirmez. Sadece işlevini yitirmiş olan bataryayı yerinden çıkararak yerine aynı marka ve modeldeki yeni bataryayı takar. Bu nedenle servisimize cep telefonunuzu bırakmadan önce bilgilerim silinir mi tereddüdünü yaşamanıza gerek kalmaz.

Batarya Değişimi İle İlgili Merak Edilen Sorular

Batarya değişimi hemen her telefon kullanıcısının ihtiyaç duyduğu bir işlemdir. Bu nedenle cep telefonlarının bataryalarını değiştirmek isteyen kişiler değişimle ilgili pek çok soruyu sorarlar. Bu sorulardan ilki batarya değişiminde telefonun parçaları değiştirilir mi? Sorusudur. Değişim esnasında parçalar değişmez ve değişim yapılmadığını sizler görebilirsiniz. Çünkü değişim işlemi telefonların sahiplerinin gözleri önünde yapılır.

İkinci soru ise batarya değişimlerinde garanti hizmeti var mıdır? Şeklindeki sorulardır. Evet, yaptığımız değişimlerde telefona yeni taktığımız bataryanın 6 ay garantisi vardır. Teknik servisiniz güvenilir midir? Karşılaştığımız diğer sorudur. Bu sorunun en güzel cevabını ise Google Haritalar verir. Burayı incelediğinizde Kadıköy Cep Dünyası servisimizin olumlu yorum sayısının diğer teknik servislere göre yüksek olduğunu ve ilk sırada yer aldığını görebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın