Güncel Fiyatlar İçin Lütfen Arayınız !
Telefon:   0 850 307 7577

Kurumsal Danışmanlık

Kadıköy Cep Dünyası > Kurumsal Danışmanlık

This is custom heading element

signature

Hizmet sektörünün temel gerekliliklerinin başında kurumsal hizmet anlayışı gelmektedir.  İstanbul Kadıköy ilçesi başta olmak üzere tüm İstanbul ilçelerinde mobil cep telefonu onarım hizmeti veren firmamız, kurumsal hizmet anlayışını tüm hizmetlerimizin temeline oturtmuş profesyonel bir teknik servis firmasıdır. Müşterilerimizin memnuniyeti firmamız için en önemli hedeflerin başında gelmektedir. Dolayısıyla da kurumsal hizmet anlayışımız tamamen siz değerli müşterilerimizin istek ve talep doğrultusunda fimamız tarafından şekillenmektedir.

Firmamızdan mobil cep telefonu, tablet ve laptop tamiri hizmeti talep eden tüm müşterilerimiz bizim için aynı öneme sahiptir. Müşterilerimize olan sevgimizle birlikte aynı zamanda her müşterimize saygı çerçevesinde hizmet sunmaktayız. Güler yüzlü ve kurumsal hizmet anlayışımızla birlikte siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti bizim referansımızdır. Bizler müşterilerimizin memnuniyetleri ve referansları sayesinde her gün daha da gelişmekte ve ilerlemekteyiz.

Sizlere Sadece Hizmet Değil Kalite de Sunuyoruz

Hizmet sektöründe bir kuruluşun müşterilerini memnun etmesi ve akabinde de sektörde başarıyı yakalaması için öncelikle hizmet kapsamının kalite ve profesyonellik düzeyinde olması gerekliliğidir. Sektör içerisinde uzun yıllardır mobil cep telefonu, laptop ve tablet onarım hizmeti sunan firmamız, kurumsal hizmet anlayışını bu yönde düzenleyerek kalite ve profesyonellikten asla taviz vermemektedir.

Kadıköy cep dünyası olarak bizler teknolojiyi takip eden ve teknolojik gelişmeleri her daim hizmetlerimize empoze eden firma niteliği taşımaktayız. Gelişimci ve yenilikçi firma olan firmamız, aynı gelişmeleri hizmet kalitemize de yansıtmaktayız. Dolayısıyla da bizler firma olarak siz değerli müşterilerimize sadece hizmet sunmakla yetinmeyip aynı zamanda sizlere kalite de sunarak sektördeki diğer firmalardan ayrılmaktayız.

2015

2016

2017

2019

Firmamız, kurumsal hizmet anlayışı içerisinde müşteri hizmetlerine de önem veren kurumsal firmadır. Dolayısıyla da firmamızdan ürün satışı, ürün onarım ve yedek parça temini gibi hizmetlerimizi talep ettiğiniz takdirde sizlerle müşteri temsilcilerimiz ilgilenmektedir. Her müşterimize aynı özen ve özveride yaklaşan müşteri temsilcilerimiz, sizlere bu süreçte profesyonel hizmet sunarken aynı zamanda her aşamada sizlere açıklayıcı ve sizi tatmin edecek bilgilendirmeler yapmaktadır.

Kurumsal hizmet anlayışımızın temelinde öncelikle müşterilerimize saygı ve özveri gelmektedir. Müşteri memnuniyetini hedefleyen ve müşterilerimizin memnuniyetleri ile her geçen gün zirvedeki yerini sağlamlaştıran firmamız, tüm hizmet aşamalarında profesyonel davranarak kurumsal hizmet anlayışını elden bırakmamaktadır.

Hizmetlerimiz ve Kalitemiz Tesadüf Değil

Sektörde birçok hizmet alanı faaliyet göstermektedir. Bu hizmet alanlardan birisi de sektörde geniş yer kaplayan teknolojik cihaz ve onarım sektörüdür. Bu sektörde yer alan firmamız yaklaşık 20 yıldır sizlere hizmet sunarken her aşamada gelişmeyi hedeflemiştir. Müşterilerimizin hizmet sonrasındaki memnuniyetini ilk hedef olarak belirleyen firmamız için hizmetlerimizin kalitesi asla tesadüf olmamaktadır. Çünkü firmamızda sizlere hizmet veren gerek teknik ekibimiz gerekse diğer çalışanlarımız sürekli kendilerini sizlere daha iyi hizmet vermek adına geliştirmektedir.