Çalışma Saatleri:  Pazartesi‑Cuma  08:00‑23:00   Cumartesi‑Pazar 09:00‑22:00
Telefon:   0216 338 37 72

Erzurum Ekran Değişimi

Kadıköy Cep Dünyası > Web Dergi > Erzurum Ekran Değişimi
Erzurum Ekran Değişimi

Erzurum ekran değişimi hizmetleri ile telefon ekranlarınızda meydana gelen tüm sorunları alanında uzman ve deneyimli bir ekip ile giderebilirsiniz. Orijinale en yakın ekranlar ile değişim yapılan firmamızda, aynı zamanda son teknoloji ekipmanlar kullanılır. Bunun yanında orijinale en yakın ekranlar ile yapılan değişimler sonrasında telefonlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi özellikler eski performansına geri döner. Genel olarak servisimizde yapılan ekran değişimleri;

  • Her zaman orijinale en yakın kullanılarak gerçekleştirilir.
  • Bunun yanında garanti kapsamında değişim hizmetleri sunulur.
  • Ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda yer alan veriler asla silinmez.
  • Daima steril ve statik elektrikten arındırılmış olan teknik servis odalarında işlem yapılır.
  • Değişim sırasında tüm işlemler sizlerin gözü önünde yapılır.

Erzurum ekran değişimi siz müşterileri için aynı zamanda kargo yoluyla da ekran değişimi hizmetleri sunar. Sizler de telefonlarınızı kargo yoluyla bizlere gönderebilir ve kısa süre içerisinde ekran değişimi yapılan telefonlarınızı yine kargo ile teslim alabilirsiniz. Kargo ile gerçekleştirilen ekran değişimlerinde kargo ücretleri çift taraflı olarak firmamıza aittir. Bunun yanında ekran değişimlerinde garantili olarak hizmet veren firmamız, hızlı ve güvenilir çözümlerin en doğru adresidir. Sizler de Erzurum garantili ekran değişimi ile telefon ekranlarınızda meydana gelen sorunları en az 6 ay parça ve işçilik garantili olarak çözüme ulaştırabilir ve kaliteli bir ekran değişimi içerisinde yer alabilirsiniz.

iPhone Ekran Değişimi Erzurum

iPhone ekran değişimi hizmetleri ile sizlere orijinale en yakın ekranlar kullanarak yardımcı olan firmamız, alanında uzman ve deneyimli çalışanları ile işlem yapar. Bunun yanında tüm ekran değişimleri son teknoloji ekipmanlar ile gerçekleştirilir. Değişim sırasında ise tüm işlemler her zaman sizlerin gözü önünde yapılır.

Teknik servisimizde ekran değişimleri garanti kapsamında sizlere sunulur. Telefonlarınızda meydana gelen ekran sorunları için sizler de Erzurum garantili ekran değişimi ile hızlı ve güvenilir çözümler elde edebilirsiniz. Ayrıca servisimizde ekran değişimleri için en az 6 ay parça ve işçilik garantisi verildiğini de söylemek isteriz.

Samsung Ekran Değişimi Erzurum

Samsung telefonların ekran değişimlerinde hızlı ve kaliteli çözümler sunan teknik servisimiz, siz müşterileri için her zaman orijinale en yakın Samsung ekranlar ile değişim yapar. Bunun yanında servisimizde tüm ekran değişimleri steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında yapılır. Ayrıca ekran değişimleri sırasında tüm işlemler sizlerin gözü önünde yapılır.

Ekran değişimleri sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez ya da zarar görmez. Bunun yanında teknik servisimizde ön cam değişimi değil, panelli ekran değişimleri ile hizmet verilir. Telefonlarınızda yapılan panelli ekran değişimleri yine daha sonradan ekranlarınızda sarı leke ya da beyaz nokta gibi problemler meydana gelmez.

Xiaomi Ekran Değişimi Erzurum

Xiaomi telefonların ekran değişimlerinde garantili hizmetler sunan firmamız, hızlı ve güvenilir çözümlerin en doğru adresidir. Servisimizde tüm ekran değişimleri garanti kapsamında yapılır. Sizler de telefon ekranlarınızda oluşan tüm sorunlara garantili ekran değişimi Erzurum ile kesin çözümler bulabilir ve aynı zamanda en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile ekran değişimleri yaptırabilirsiniz.

Diğer yandan servisimizde yapılan ekran değişimleri sonrasında telefonlarınızda bulunan veriler asla silinmez ya da kaybolmaz. Ekran değişimi sonrasında ise yeni ekranlarınız çeşitli testlerle kontrol edilir ve bunun ardından sizlerden de onay alınarak telefonlarınız teslim edilir. Teslimat öncesi mutlaka sizlere de ekranlarınızı kontrol etmeniz için izin verilir.

Huawei Ekran Değişimi Erzurum

Huawei ekran değişimlerinde siz müşterilerine orijinale en yakın ekranlar ile yardımcı olan firmamız, aynı zamanda ön cam değişimi yerine panelli ekran değişimleri yapar. Bu sayede telefon ekranlarınızda sarı leke ya da beyaz nokta gibi sorunlar oluşmaz. Bunun yanında servisimizde ekran değişimleri yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika gibi kısa bir zaman içerisinde yapılır.

Ekran değişimlerinde kaliteli bir işçilik ortaya koyan firmamız, alanında uzman ve tecrübeli teknisyenleri ile sizlere yardımcı olur. Ayrıca ekran değişimlerinde sizlere oldukça uygun fiyat aralıkları ile hizmet verir. Sizler de hem kaliteli hem de uygun fiyatlı bir ekran değişimi için bizi tercih edebilir ve Huawei telefonlarınızın ekranlarını bizimle değiştirebilirsiniz.

Bir cevap yazın