Çalışma Saatleri:  Pazartesi‑Cuma  08:00‑23:00   Cumartesi‑Pazar 09:00‑22:00
Telefon:   0216 338 37 72

Eskişehir Ekran Değişimi

Kadıköy Cep Dünyası > Web Dergi > Eskişehir Ekran Değişimi
Eskişehir Ekran Değişimi

Eskişehir ekran değişimi ile telefon ekranlarınızda meydana gelen kırılma, çizilme, çatlama ya da ekran dokunmatiği bozulması gibi durumlar için hemen teknik servisimize gelebilir ve yaşadığınız sorunlara hızlı çözümler bulabilirsiniz. Teknik servisimizde tüm ekran değişimleri orijinale en yakın ekranlar ile yapılır. Ekran değişimleri için son teknoloji ekipmanlar kullanılır. Servisimizde siz değerli müşterilerimiz için ekran değişimleri;

  • Her zaman steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında yapılır.
  • Bunun yanında daima orijinale en yakın ekranlar kullanılır.
  • Değişim hizmetleri parça ve işçilik garantili olarak gerçekleştirilir.
  • Ekran değişimi sonrasında bilgileriniz hiçbir şekilde silinmez.
  • Ayrıca değişim sırasında tüm işlemler sizlerin gözü önünde yapılır.

Eskişehir ekran değişimi ile aynı zamanda telefon ekranlarınızda yaşadığınız sorunları kargo aracılığı ile çözebilirsiniz. Bunun için telefonlarınızı kargo ile servisimize yollamanız yeterli olur. Ekran değişimleriniz kısa süre içerisinde yapılır ve ardından telefonlarınız yine kargo ile sizlere yollanır. Bunun yanında kargo ücretleri ise tamamen firmamız tarafından ödenir. Ayrıca teknik servisimizde tüm ekran değişimleri garantili olarak gerçekleştirilir. Sizler de telefon ekranlarınızda oluşan sorunları Eskişehir garantili ekran değişimi ile çözüme ulaştırabilir ve en az 6 ay parça ve işçilik garantisi altında değişim hizmetlerine dahil olabilirsiniz.

 

iPhone Ekran Değişimi Eskişehir

iPhone ekran değişimi hizmetleri ile sizlere konusunda uzman ve deneyimli çalışanları ile sizlere yardımcı olur. Bunun yanında servisimizde tüm iPhone ekran değişimleri orijinale en yakın ekranlar ile yapılır. Böylece telefon ekranlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi önemli özellikler eski performansına geri döner. Ayrıca servisimizde yapılan ekran değişimleri sırasında tüm işlemler sizlerin gözü önünde gerçekleştirilir.

Teknik servisimizde ekran değişimleri her zaman garanti kapsamında sizlere sunulur. Bu nedenle sizler de içiniz rahat bir şekilde telefon ekranlarınızda oluşan sorunları Eskişehir garantili ekran değişimi ile kısa sürede çözüme ulaştırabilir ve bunun yanında en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile ekran değişimi hizmetleri alabilirsiniz.

Samsung Ekran Değişimi Eskişehir

Samsung telefonların ekran değişimlerinde kaliteli ve hızlı çözümleri ile sizlere yardımcı olan firmamız, tüm ekran değişimlerinde her zaman orijinale en yakın Samsung ekranlar kullanır. Bunun yanında ekran değişimi sırasında tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde gerçekleştirilir. Böylece sizler de değişim işlemlerini yakından takip edebilir ve telefonlarınızda ne gibi işlemler yapıldığını görebilirsiniz.

Bunların yanı sıra teknik servisimizde Samsung telefonların ekran değişimlerinde her zaman garantili hizmetler verilir. Sizler de garantili ekran değişimi Eskişehir hizmetleri kapsamında ekranlarınızı değiştirebilir ve bu hizmeti en az 6 ay parça ve işçilik garantili olarak alabilirsiniz. Ayrıca ekran değişimi sonrasında yaşadığınız sorunlar için de servisimize gelebilir ve ücretsiz destek hizmetimizden de faydalanabilirsiniz.

Xiaomi Ekran Değişimi Eskişehir

Xiaomi ekran değişimi hizmetlerinde sektörün önemli isimleri arasında yer alan teknik servisimiz, siz müşterileri için her zaman Xiaomi orijinale en yakın ekranlar kullanır. Böylece telefon ekranlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi tüm önemli özellikler ilk gün ki performansına geri döner.

Diğer yandan servisimizde ekran değişimleri yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde yapılır. Bunun ardından ise yeni ekranlarınızda gerekli kontroller yapılarak telefonlarınız teslim edilir. Ekran değişimi sonrasında ise telefonlarınızda yer alan fotoğraf, video, oyun, uygulama ve rehber gibi bilgiler asla silinmez ya da zarar görmez.

Huawei Ekran Değişimi Eskişehir

Huawei ekran değişimlerinde sizlere alanında uzman ve deneyimli çalışanları ile yardımcı olan firmamız, hızlı ve güvenilir çözümlerin en doğru adresidir. Teknik servisimizde tüm ekran değişimleri orijinale en yakın Huawei ekranlar ile yapılır. Bunun yanında ekran değişimleri sırasında telefonlarınızda gerçekleştirilen tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde gerçekleştirilir.

Teknik servisimizde ön cam değişimi değil, her zaman panelli ekran değişimleri yapılır. Bu sayede telefon ekranlarınızda daha sonradan sarı leke ya da beyaz nokta gibi problemler meydana gelmez. Ayrıca teknik servisimizde yapılan ekran değişimleri oldukça uygun fiyat aralıkları ile sizlere sunulur. Sizler de kaliteli bir hizmetin yanı sıra uygun fiyatlar için bizi tercih edebilir ve profesyonel çözümlerimize ortak olabilirsiniz.

Bir cevap yazın