General Mobile Batarya Değişimi

Kadıköy Cep Dünyası > Web Dergi > General Mobile Batarya Değişimi
General Mobile Batarya Değişimi

General Mobile cep telefonları 2005 yılından beri telefon kullanıcılarının tercih ettiği telefon markaları arasında yer alır. Yerli marka olan General Mobile kaliteli yapısı ve kişilere pek çok avantajı sağlaması sebebiyle tercih edilir. Ancak General Mobile cep telefonları da batarya sorunu yaşayabilen ürünlerdendir. Şarjın hızlı bitmesi, telefonun ısınması ve kapanma sorunları batarya kaynaklı olarak görülebilecek sorunlardır. Teknik servisimiz bu sorunları yaşayan müşterileri için general mobile batarya değişimi hizmeti verir.

General Mobile Batarya Değişimi Nasıl Yapılır?

General Mobile cep telefonlarının batarya değişimi ekibimizce profesyonel bir şekilde gerçekleştirilir. Bu alanda uzman olan elemanlarımız telefonu doğru bir şekilde açarak bataryanın değişimini gerçekleştirir. Değişim işlemi farklı bir bölme kullanılmadan telefon sahiplerinin bulunduğu ortamda gerçekleştirilir. Değiştirme işlemi esnasında bilgiler kesinlikle silinmez. Ayrıca değişim anı General Mobile sahipleri tarafından izlenebildiği için parçaların değiştirilmesi, çalınması veya bilgilerin kopyalanması gibi sorunlar yaşanmaz. Gizli bölmenin bulunmadığı servisimizde işlemlerin tamamı 24 saat kayıt altına alınır. Yaptığımız batarya değişimlerinde işlem garantisi bulunur.

General Mobile Batarya Değişimi Ne Zaman Yapılmalıdır?

General Mobile cep telefonlarının batarya kullanım süreleri birkaç yılla sınırlıdır. Bu süre telefon kullanım sıklığına göre değişir. Bir General Mobile cihazın bataryasının değişmesi gerektiği telefonda karşılaşılan sorunlar sayesinde anlaşılabilir.

Eğer telefonlarınızda şu sorunlar bulunuyorsa bataryanızı servisimize değiştirtmelisiniz;

  • General Mobile telefon pilinde sürekli ısınma sorunu varsa
  • Telefonun çalışması yavaşladıysa
  • Telefonda şarj hızlı bir şekilde tükeniyorsa
  • General Mobile telefon pilinde şişme varsa
  • Telefon sık sık kapanıyorsa
  • Cep telefonun kullanım süresinde azalma varsa

Bu belirtilerden birisine veya birkaçına sürekli olarak rastlıyorsanız cep telefonunuzun bataryasını değiştirmek için servisimize gelmelisiniz. Bu belirtiler doğrultusunda uzman elemanlarımız değişim işlemini doğru şekilde gerçekleştirerek yeni bataryanızla birlikte telefonunuzu size teslim eder.

General Mobile Batarya Değişimi

General Mobile Batarya Değişimi Fiyatı Ne Kadar?

Servisimiz General Mobile marka tüm telefonlar için batarya değişimi yapar. Batarya değişimlerinin gerçekleşme süresi ve işlem uzunluğu modele bağlı olarak değişir. Bu durum batarya değişimi fiyatlarında da aynı görülür. Bazı modellerin bataryaları ortalama ücrete sahipken son model telefonlarda batarya ücretleri daha yüksektir. Bu nedenle bataryanızı Google Haritalar üzerinde en fazla olumlu yorumu bulunduran servisimize teslim etmek isterseniz öncelikle modele bağlı fiyat bilgisini almanız gerekir. Bu sayede ödeyeceğiniz general mobile batarya değişim fiyatı bilerek servisimize gelebilirsiniz.

Batarya Değişim İşlemleri Ne Kadar Sürede Yapılıyor?

General Mobile batarya değişim işlemleri uzun süreler alan işlemler değildir. Değişimin uzun sürmemesi servis olarak deneyim sahibi olmamızdan kaynaklanır. Batarya değişimleri servisimizde yarım saat içerisinde gerçekleştirilir. Batarya değişimi için yoğun talep almamız durumunda değişimin süresi en fazla 1-2 saat arasında değişir. Değişim işlemini sizin yanınızda yaptığımız için telefonun işi bittiğinde hemen alarak servisimizden ayrılabilirsiniz.

Batarya Değişimi Sonrası Bilgiler Silinir Mi?

General Mobile bataryalarının değişimi cihazdaki bilgilere ihtiyaç duyulmadan yapılan işlemlerdir. Bu nedenle bataryasının değiştirilmesini talep ettiğiniz telefonlarda yer alan resim, bilgi veya belgeler silinmeden kalır. Belgeleriniz değişimden etkilenmediğinden telefonunuzu teslim aldıktan sonra belgelerinizi teslim alabilirsiniz. Bilgileriniz silinmeyeceği için telefonunuzu ve bataryanızı güvenle servisimize teslim edebilirsiniz.

Batarya Değişimi İle İlgili Merak Edilen Sorular

General Mobile Batarya Değişimi Garanti Kapsamında Mıdır?

Telefon servisimiz tarafından gerçekleştirilen General Mobile marka telefonların batarya değişimi garanti kapsamındadır. Servisimizin uyguladığı garanti süresi ise 6 aydır.

Bataryamı Ne Zaman Değiştirmeliyim?

Telefonunuzun bataryasını; telefonunuz sürekli kapanıyorsa, batarya şişmiş durumdaysa, telefonunuz yavaşladıysa, şarj kullanım süreniz kısaldıysa ve telefonunuz ısınıyorsa değişim yaptırmalısınız. Bu ipuçları bataryanızın kullanım ömrünün sona erdiğini gösteren işaretlerdir.

Batarya Değişiminde Telefonumun Parçaları Değişir Mi?

General Mobile batarya değişiminde batarya dışında telefonunuzun hiçbir parçası değişmez. Değişim işlemini sizin yanınızda yaptığımızdan değişim olup olmadığını izleyebilirsiniz.

Batarya Değişimi İçin Günlerce Beklemem Gerekir Mi?

Kullanım kalitesi düşen bataryanızın değişimi için günlerce beklemeniz gerekmez. Ekibimiz teslim aldığı telefonun en fazla 1-2 saat içerisinde değişimini yaparak telefonunuzu size teslim eder.

Batarya Değişiminden Sonra General Mobile Telefonumdan Verim Alabilir Miyim?

Batarya kaynaklı telefon sorunlarınızdan yeni batarya kullanmaya başladığınızda kurtulabilirsiniz. Ancak bunun için sorunun bataryadan kaynaklandığına emin olmanız gerekir.

 

 

Bir cevap yazın