General Mobile GM20 Pro Ekran Değişimi Fiyatı

Kadıköy Cep Dünyası > Web Dergi > General Mobile GM20 Pro Ekran Değişimi Fiyatı
General Mobile GM20 Pro Ekran Değişimi Fiyatı

Son zamanlarda artan ekran kırılma vakaları hala gündemde yerini koruyor.  General Mobile GM 20 Pro markalı cep telefonuna sahipseniz ve ekran kırılma vakası yaşadıysanız bu başlık tamda size göre. Kırılan ekranlarda sonucunda cep telefonunuzda kılcal çatlaklar meydana gelmiş olabilir bunun neticesinde dokunmatik performansını etkilemiş ve duyarsızlaştırmış olabilir en kötü seçeneklerden bir diğeri ise anakartına zarar vermiş olabilir ama cep telefonunuz hala çalışır durumda olabilir hemen onarılmaya götürülmez ise anakartta oluşacak aksaklıklardan ötürü cep telefonunuza sonsuza kadar veda etmek zorunda kalabilirsiniz.

Kırılan ekranları tamir ettirmek için firma çok fakat yukarda saydığım hataların tespitini yapacak yapmak isteyecek firma İstanbul içerisinde bir parmağın sayısını geçmez. Bu firmalar genellikle ekranlarınızı tamir ettikten sonra kontrol bile yapmadan çalışırlığını ve performansını test etmeden herhangi farklı bir zarar ve tamirat gerekecek aksam varmı diye kontrol etmeden çalışırlar. Eve götürdüğünüz telefonunuzu açtığınızda ekstra bir sorun var ise tekrar cep sizden ücret talep ederler. Biz Kadıköy cep dünyası olarak general mobile gm20 pro ve diğer tüm cep telefonları için uzman kadro ve son teknoloji ile donatılmış özel elektrikten arındırılmış steril odalarda siz müşterilerimizi ağırlamaktan memnuniyet duyacağımızı bildirmek isteriz. Ekibimiz alanında yıllarca tecrübe kazanmış ve asla ezbere hareket etmeyen alanında en iyi ustalardan oluşmaktadır.

Huawei Şarj Soketi Değişimi

General Mobile Ekran Değişimi Nasıl Yapılır

General mobile GM20 Pro Ekran değişimi sırasında en iyi hizmeti alacağınıza garanti ediyoruz. Firmamızı ziyaret ederek detaylı bilgileri ve en güncel bilgileri almanızda fayda var. Uzman kadro ile ekran değişimi sırasında telefonunuza zarar gelmemesi için en iyi ekipmanları kullanmaktayız ve özel elektrikten arındırılmış steril odalar kullanmaktayız. Bu odalar tam donanımla donatılmış en üst düzey güvenlik önlemleri alınmış odalardır. Bu sayade General Mobile GM20 Pro cep telefonlarınızı oluşacak ekstra zarar görmekten kurtarıyoruz. Bu odalar kısa devre oluşumunu veya cihaza etki edecek ekstra performansı konusunda zarar verecek olumsuz sonuçların önüne geçmesini engeller. Cep telefonlarınız bize ulaştıktan sonra hemen müdahale etmek yerine hasar tespiti yapılır cihazda kırılma esnasında oluşan ekstra bir tamirat gerektirecek durum söz konusu ise bu size bildirilir ve sizin izninin olmadığı sürece asla müdahale edilmez. Üstelik hata tespiti yapılırken sizlerin önünde General Mobile GM20 Pro cep telefonunuzu uygulamalı şekilde göstererek yapılır. Kafanızda tereddüt oluşmaması adına sonradan oluşmuş bir hasar mı sorusunu ortadan kaldırıyoruz. İsteğiniz dışında farklı bir tamirat veya masraf önünüze çıkarmıyoruz. Tamirat esnasında size izleme şansı sunuyoruz cep telefonunuzun tamiratı bittikten sonra eğer ekranınızla veya cihaz performansı ile ilgili herhangi bir durum söz konusu değilse size teslim ediyoruz.

General Mobile GM20 Pro Ekran Değişim fiyatları

General Mobile GM20 Pro Ekran Değişim fiyatları firmamızca şuanda 850 TL’Dir. En kaliteli parçaları kullandığımız için bu fiyat size yüksek gelmesin. Gerçeğe en yakın ekranlar kullanmaktayız. Değişen kur farklarından dolayı fiyatlarda oynama oluşabildiği için en güncel bilgiler için firmamızı arayabilir veya ziyaret edebilirsiniz. Cihazınızın emin ellerde olmasını istiyorsanız Kadıköy cep dünyasına mutlaka uğramanızı tavsiye ediyoruz.

Neden Kadıköy Cep Dünyası ?

Bu alanda sektörel olarak sayılı firmalar arasında olduğumuzu bilmenizde fayda var. İstanbul dışında bir çok şehirden müşterilerimiz mevcuttur. Telefon tamiratı konusunda bir çok firmadan öndeyiz ekip olarak profesyonel hizmet anlayışı vererek yıllardır müşterilerimizin memnun kalmasına yönelik çalışmalar yürütmekteyiz. General GM20 Pro ekran değişimi dışında bir çok telefonunda ekran değimini gerçekleştirmekteyiz. Bunları yaparken son teknoloji ekipmanlar kullanmaktayız. Müşterilerimiz verdikleri para karşılığında aldıkları hizmete önem göstermekteyiz. Kadıköy cep dünyasına geldiğiniz zaman güler yüzlü karşılama ekibimiz sizlere yardımcı olacaktır. Kullandığımız parçalar orjinale en yakın olup cihazınıza ömür katacağından şüpheniz olmasın. Üstelik ekran değişimi sırasında müşterilerimizle güven sorunu yaşamamak adına elektrikten arındırılmış steril odalarda müşterilerimizle birlikle ekran değişimini gerçekleştirmekteyiz. Bu alanda pratik olan ustalarımız ortalama 30-60 dakika süren bir çalışma sonucunda cep telefonunuzu size teslim edebilmektedir. Farklı firmalar gibi cep telefonlarınızı günlerce tamir etme bahanesiyle alıkoymuyoruz. Firmamızı Google üzerinden arattığınız zaman müşterilerimizin bizim için yazdığı yorumları okuyarak ve bizi ziyaret ederek hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Bir cevap yazın