Hakkımızda

Kadıköy Cep Dünyası > Hakkımızda

Cep Telefonu Ekran Değişimi Servisi

Hizmet sektörü, öncelikle müşteriye değer verilmesi gereken ve her müşteriye aynı özen ve özverinin gösterilmesi gereken bir alandır. Firmamızı bu sektörde 20 yıldır başarıya götüren ve siz değerli müşterilerimizin ilk adresi olma özelliğine ulaştıran da bu bilince sahip olmamızdır. Bizler için öncelik firmamızın maddi geliri değil, müşterilerimizin memnun ve mutlu olarak bizden ayrılmasıdır. Hizmet sonrası anketlerde tüm müşterilerimizin bizlere karşı tamamen olumlu dönüşler yapması bizi zirvedeki yerimize taşımıştır.

Firmamız, cep telefonu hizmetleri üzerine İstanbul Kadıköy merkezinde bulunan ancak İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet sunan kurumsal ve geniş hizmet portföyüne sahip firma niteliğindedir. Cep telefonu tamiri ve ekran değişimi  hizmetleri sunan firmamız, aynı zamanda sizlere cep telefonu, tablet ve laptop ekran değişimi ile birlikte sıfır ya da ikinci el cep telefonu alım-satım hizmetleri sunmaktadır. Hızlı, güvenli ve profesyonel iş ahlakına sahip olan teknik servis ekibimiz ve diğer çalışanlarımız sizlere kalite standartlarının üzerinde tüm hizmetlerimizi firmamız adına gururla vermektedir.

En iyi Ekran değişimi servisi

Hizmet aşamasında çok yönlü hizmet seçenekleri olan firmamız, onarım taleplerinizde sizlere onarım mekanı için seçenekler sunmaktadır. Dilerseniz şubemizde dilerseniz de adresiniz de onarım ve ekran değişimi talebinde bulunabilirsiniz. Hizmet talep etmek için firmamızla irtibata geçtikten sonra müşteri temsilci yetkililerimize nerede hizmet almak istediğinizi belirttikten sonra teknik servis ekibimiz, hızlı bir şekilde sizlere onarım hizmeti sunmaktadır. Ekran değişimi hizmetimiz 15 dakika sürerken diğer onarım hizmetlerimiz, ürün arızası ve tipine göre değişkenlik göstermekle birlikte ortalama olarak 30 dakika sürmektedir.

Teknik servis ekibimiz onarım ve ekran değişimi hizmetimiz sonrasında cihazınızı sizlere kalite kontrol testlerini yaparak teslim etmektedir. Bu sayede onarım ve ekran değişimi sorunlarınıza kalıcı ve uzun ömürlü çözümler sunmaktayız. Böylece firmamız, tüm müşterilerine iletişimden kopmadan kaliteli iletişim ortamı sunmaktadır.

Tüm hizmet alanlarımızda ve hizmet aşamalarımızda önceliğimiz her daim müşteri memnuniyeti olmaktadır. Müşterilerimizin hizmet sonrasında memnun şekilde bizden ayrılması firmamızın temel öncelikleri arasındadır. Cep telefonu tamiri ve ekran değişimi konusunda alanında uzman ve teknolojiyi takip eden gerek teknik servis ekibimiz gerekse diğer firma çalışanlarımız güler yüzlü ve anlayışlı yaklaşımıyla firmamıza talepte bulunduğunuz andan itibaren müşteri hizmetleri ayrıcalığını sizlere sunmaktadır. Kesintisiz bir iletişim ve kaliteli hizmet  adına sizler için biz daima hizmete hazırız.

Galeri