Güncel Fiyatlar İçin Lütfen Arayınız !
Telefon:   0 850 307 7577

iPhone 13 Pro Ekran Değişimi Fiyatı

Kadıköy Cep Dünyası > Web Dergi > iPhone 13 Pro Ekran Değişimi Fiyatı
iPhone 13 Pro Ekran Değişimi Fiyatı

Cep telefonlarımızı kullanırken bir çoğumuz özenle hareket ederiz, başına bir şey gelmemesine dikkat ederiz. Ne yazık ki her türlü koşula rağmen bazen olumsuzluklar bizi bulabiliyor. Yolda yürürken bir anda elimizden düşmesi, telefonla görüşürken elimizden kayması gibi kazayla oluşan sebeplerden dolayı iphone 13 pro model cep telefonumuzun ekranı kırılabiliyor. Bu kırılma neticesinde arkasından sorunlara da yol açabilmektedir. Arkasından peş peşe gelen sorunlar neticesinde kırıkların veya çatlakların dokunmatik aksanlara zarar vermesi, kasada kılcal çiziklere yol açması kamera çözünürlüğünü olumsuz yönde etkilemesiyle sonuçlanabilmektedir. İşte tam burada kadıköy cep dünyası yardımınıza yetişiyor. Cep telefonu sektöründe her türlü yedek parça – onarım için uzman destek ekibiyle yardımınıza hazır. Kadıköy cep dünyası uzman teknik destek ekibi sadece ekran kırılması sorunlarınızı değil her türlü cep telefonu için yazılımsal ve donanımsal tamirat onarım çalışmaları için yıllardır profesyonel bir şekilde hizmet vermeye devam ediyor.

İphone 13 Pro Ekran Değişimi Servisi Kadıköy

İstanbul’un Kadıköy semtinde yıllardır uzman ekibiyle hizmet vermeye devam eden firmamiz müşterilerimizin İphone marka cep telefonlarını profesyonel bir şekilde onarım ve tamiratını gerçekleştirmektedir. Tek şubeyle gerçek ve mutlu bir müşteri kitlesi hacmine ulaşmış durumda. Alanında tecrübeli ve son teknoloji ekipmanlarla donatılmış firmamızdan hizmet almak için bizi hemen arayabilirsiniz tüm cep telefonu sorunlarınızı çözmeye hazırız. İphone marka cep telefonları konusunda tecrübesi olan teknik destek ekibimiz cep telefonlarınızı onarırken titizlikle çalışmayı asla ihmal etmiyor. Hatta müşterilerimizin içi rahat etmesi adına cep telefonlarınız onarılırken izleme şansını da firmamızda

bulabilirsiniz. Her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutup yıllardır tecrübemize tecrübe kattık, en ucuz yedek parçayla en kötü hizmet ve en pahalı ücretlerle çalışmıyoruz kesinlikle. Kadıköy cep dünyası olarak piyasa standartlarında en iyi hizmeti verip gerçeğe en yakın ekranlar kullanıyoruz bu hususta da fiyat konusunda en stabil ve en uygun fiyatı müşterilerimize sunuyoruz. Cep telefonlarınıza zarar gelmeden en iyi onarım ve ekran değişimi hizmeti için firmamızı aramayı ve ziyaret etmeyi sakın ihmal etmeyin. Üstelik Google müşteri kitlesi üzerinde ekran değişimi ve onarımı konusunda firmalar arasında en olumlu yorumlar ve puanlamalar alan firmamız, ekran değişimi sırasında elektrikten arındırılmış özel odalarda cihazlarınızın tamiratını gerçekleştirmektedir, bu sayede cep telefonunuzda herhangi bir radyoaktif sorunla veyahut kısa devre gibi sorunlardan korunmaktadır. Titiz ve hızlı çalışma ile öncü firmalar arasında olduğumuzu unutmayın.

 

İphone 13 Pro Ekran Değişimi Fiyatı Ne Kadar

İphone 13 pro ekran değişimi yapılırken tüketicilerin bu sorun karşısında en çok çekindikleri noktalardan bir tanesi cebinden çıkacak para, bu konuda da firmamız tekrardan müşterilimizin yardımına koşuyor. Güler yüzlü ve uzman teknik destek ekibiyle hızlı teslimat ve uygun fiyat anlayışıyla en iyi hizmeti vermeyi hedefliyor her zaman. Cep telefonlarınızda kullanılan her türlü yedek parça gerçeğe en yakın malzemelerdir, kötü yedek parçayla fahiş fiyatlarla asla çalışmıyoruz.

Akla gelen sorulardan bir tanesi de firma olarak İphone 13 Pro Ekran Değişim ücretiniz ne kadar olduğu

Firma olarak en tecrübeli personel ve en son teknoloji ekipmanlar kullanıyoruz ve gerçeğe en yakın ekranlar kullanmaktayız en iyi hizmet ve hızlı teslimatta cabası şu an için iphone 13 pro ekran değişimi fiyatımız 3250 TL’dir. Yedek parçalar kur farkıyla belirlendiği için anlık olarak güncellenebilmektedir firmamızı hemen arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz.

İphone 13 Pro Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer ?

Cep telefonlarınız elimize ulaştıktan hemen sonra teknik ekibimiz tarafından detaylıca  incelenir ve durum değerlendirilmesi yapılır. Ezbere müdahale edilmez bu sayede telefonunuza ekstra zarar vermekten kaçınır tecrübeli ekibimiz. Cihazınız tamiratı devam ederken izleyebilir ve içinize sinmeyen bir başka husus var ise hemen ekibimize bildirebilirsiniz. Söylemediğiniz ve istemediğiniz farklı bir arızaya asla müdahale edilmez ve fazla ücret talep etmez asla firmamız. Cihazınız tamir edilirken teknolojiden kısmayan ve en sağlam ekipmanlar kullanan firmamız ortalama 45 ve 60 dakika arasında süren ekran değişimi çalışması neticesinde cihazınızda herhangi bir hata kaynaklanmadığı takdirde cihazınızı size teslim eder. Detaylı bilgi almak için firmamızı ziyaret etmeyi veya aramayı unutmayın.

Bir cevap yazın