iPhone 13 Pro Max Ekran Değişimi

Kadıköy Cep Dünyası > Web Dergi > iPhone 13 Pro Max Ekran Değişimi
iPhone 13 Pro Max Ekran Değişimi

iPhone cihazınızın ekran kırılması sonucu veya görüntü gelmemesi, ekran çatlaması, görüntütün yarısının gitmemesi sebebi ile ekran değişimi yaptırmanız gerekmektedir. Kadıköy Cep Dünyası olarak iPhone 13 pro max ekran değişimini iPhone onarımı alanında uzmanlaşmış tamamen profesyonel bir ekip tarafından yapılmaktadır. 20 yıllık cep telefonu onarım konusundaki deneyimimiz sayesinde çok kısa bir sürede siz onarım işlemlerini izlerken görüntü yada dokunmatik bozuk cihazınızın komple ekran değişimi işlemini gerçekleştirmekteyiz.

iPhone 13 Pro Max Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer ?

iPhone 13 pro max ekran değişimini Apple alanında uzman teknisyenlerimiz sayesinde başka teknik servislerde olan onarım süresinin 4/1’i kadar bir zaman içinde yapmaktayız. Bazen onarım için bıraktığınız telefona saatler sonra gelin veyahut yarın diğer gün gelin denildiğini duymuşsunuzdur. Kadıköy cep dünyası tam olarak burada yardımınıza koşuyor. Günlük hayatın temposundan uzaklaşmadan onarım işlemlerinizi 20 30 dakika gibi bir zaman düşürmektedir. Zaman kaybınınızın olmaması sayesinde hem yapmanız gereken işlerden geri kalmayacaksınız hemde güvenli bir onarım işlemi yaptırmış olacaksınız.

iPhone 13 Pro Max Ekran Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?

Fiyatlandırma konusunda sürekli bütçe dostu bir şekilde ücret veren firmamız iPhone 13 pro max ekran değişimi fiyatında da en kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunmaya devam ediyor. Fiyatlandırmamız iPhone 13 pro max ekran değişimi için 3250 TL’dir. Ürünler yurt dışından ithal edildiği için fiyatlar dolar kuruna bağlı olmakla beraber 2 3 başka etkenler ile değişiklik gösterebilmektedir. Bu yüzden güncel fiyatlar için firmamızı arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz.

İphone 13 Pro Max Ekran Değişimi Sonrası Bilgilerim Silinir Mi ?

Ekranınızda görüntü olmamasından kaynaklı yedekleme yapamıyor ve ekran değişimi yaptırmanız gerektiğinde aklınıza gelen ilk soru Verilerim silinir mi oluyor. Kesin olarak veriler konusunda güvenli ellere güvenmenizi söyleyebiliriz. Ekran kırılması batarya değişimi şarj soketi değişimi arka cam değişimi gibi işlemlerde oluşan sıkıntı cihazın depolama alanına zarar vermedikçe cihazda hiç bir bizim tarafımızdan silinmemektedir. Telefonunuzda sıkıntı yaşamadan öncek verileriniz aynı şekilde yeni cihazda da olmaktadır. KVKK ( Kişisel Verilerin Korunması Kanunu) gereği cihazınızdaki tüm işlemleri müşteri yanınıda yani siz çayınızı kahvenizi içerken yanınızda siz izlerken yapmaktayız.

Göz Önünde iPhone 13 Pro Max Ekran Tamiri

Telefon onarım sektöründe oluşan güvensizliğin, ön yargının kırılması için müşteri yanında göz önünde ekran değişimi işlemi yapmaktayız. Siz izlerken 20 – 30 dakika gibi bir süre içinde hem onarım işlemlerini izleyin hem çayını kahvenizi yudumlayın. Göz önünde ekran değişimi fikrimiz hoşunuza gittiyse ama şehir dışında veya istanbulda uzak bir konumda olduğunuzdan dolayı bu hizmetten mahrum kalacağınızı düşünüyorsanız onun içinde çözümlerimiz mevcut.

Kurye Ve Kargo İle iPhone Ekran Değişimi

Cihazınızda oluşan ekran kırığı, bataryanın bitmesi, arka camının kırılması gibi sorunlarda telefon onarım servisine gitme şansınız yoksa kurye veya kargo ile cep telefon onarım hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Kurye ile Ekran Değişimi

Kurye ile ekran değişimi hizmetimizden yararlanmak için bizi arayın. İstanbul bulunan adresinizi ve sorunu bize bildirip onarım fiyatı alabilirsiniz. Onay vermeniz durumunda kuryelerimiz evinizden veya iş yerinizden telefonunuzu teslim alıp bize teslim etmektedir. Cihaz bize ulaşır ulaşmaz ister sizi görüntülü arayıp istersenizde video kaydına alabiliriz. Cihazın ilk ulaştığı andan paketleme ve gönderim aşamasına kadar bütün işlemlerde cihazınızı görebileceksiniz. Bu sayede ister iş yerimize gelin ister kurye ile gönderin cihazınızı gözünüzün önünden ayırmayın 🙂

Kargo ile Ekran Değişimi

Kargo ile telefon onarım ihtiyacınız varsa yurtiçi kargo ile ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Kargo gönderimleri kurye hizmetimizde olduğu gibi görüntülü arama veya video kaydı ile onarım işlemlerini size ulaştırabiliriz. Bu sayede güvenli bir şekilde hizmet sunmaktayız.

Hafta sonu iPhone 13 Pro Max Ekran değişimini yaptırmam mümkün mü?

Evet hafta sonları da servisimize gelerek iPhone 13 Pro cep telefonunuzun Ekranını değiştirebilirsiniz. Hafta sonlarında 09.00 ile 22.00 saatleri arasında servisimize gelebilirsiniz. ( gelmeden önce firmamız ile iletişime geçmeniz gerekebilmektedir.)

Bir cevap yazın