Çalışma Saatleri:  Pazartesi‑Cuma  08:00‑23:00   Cumartesi‑Pazar 09:00‑22:00
Telefon:   0216 338 37 72

iPhone 7 ve Plus Ses Entegresi Değişimi

Kadıköy Cep Dünyası > Web Dergi > iPhone 7 ve Plus Ses Entegresi Değişimi
iPhone 7 ve Plus Ses Entegresi Değişimi

iPhone 7 ve Plus ses entegresi değişimi sırasında sizler de kaliteli ve hızlı bir işçilik istiyorsanız, daha fazla zaman kaybetmeden hemen bizimle iletişime geçin ve sizlere profesyonel çözümler sunalım. Firmamız ses entegresi değişimlerinde sizlere iPhone orijinale en yakın ses entegresi ile hizmet sunar. Bu şekilde değişim sonrasında istenmedik sorunlarla karşılaşmaz ve yaşadığınız ses problemi konusunda kalıcı çözümler elde edersiniz. Siz müşterileri için alanında uzman ve deneyimli bir kadrosu ile hizmet veren firmamız, aynı zamanda değişim sırasında son teknoloji ekipmanlar kullanılır. Teknik servisimizde ses entegresi değişimleri;

  • Her zaman orijinale en yakın iPhone 7 ve Plus ses entegreleri ile yapılır.
  • Ayrıca değişim hizmetlerinde en az 6 ay kadar parça ve işçilik garantili hizmetler sunulur.
  • Ses entegresi değişimleri tamamen sizlerin yanında ve gözü önünde yapılır.

iPhone 7 ve Plus Ses Entegresi Değişimi Ne Kadar Sürer?

Firmamızda iPhone 7 ve Plus telefonların ses entegresi değişimleri oldukça kısa bir süre içerisinde çözüme ulaştırılır. Ses entegresi değişimleri yaklaşık olarak 60 dakika gibi kısa bir sürede yapılır ve bunun ardından çeşitli testler ve kontroller gerçekleştirilerek telefonlarınız teslim edilir. Ancak servisimizde çok fazla yoğunluk olması halinde değişim süreleri biraz uzayabilir.

iPhone 7 ve Plus Ses Entegresi Değişimi Sonrasında Bilgilerim Silinir Mi?

iPhone 7 plus ses entegresi sorunu için yapılan değişimler sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler asla zarar görmez. Teknik servisimiz bünyesinde ses entegresi değişimi yapan uzman çalışanlarımız bilgilerinizin silinmemesi ya da zarar görmemesi için gerekli olan tüm önlemleri alır. Bu sayede fotoğraflarınız, videolarınız, oyunlarınız, uygulamalarınız ve rehberiniz hiçbir şekilde silinmez ya da zarar görmez.

Sizler de hem kaliteli hem de uygun fiyatlar altında ses entegresi değişimi yaptırmak için hemen bizimle iletişime geçebilir ve profesyonel çözümlerimizden yararlanabilirsiniz. Servisimiz siz müşterileri için garanti kapsamında hizmet verir ve bunun yanında değişim sırasında tüm işlemler sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmış olan teknik servis odalarımızda yapılır.

Bir cevap yazın