Güncel Fiyatlar İçin Lütfen Arayınız !
Telefon:   0 850 307 7577

İphone Şarj Soket Değişimi

Kadıköy Cep Dünyası > Uncategorized > İphone Şarj Soket Değişimi
İphone Şarj Soket Değişimi

Sizler eğer iPhone telefonunda şarj soket sorunu yaşıyorsanız bu yazıda bu sorun hakkında detaylı bilgiler sunacağız. Şarj soket sorunu günlük hayatımızda karşılaştığımız sorunlardan olabilir. Bu sorunu gidermek amacıyla iphone şarj soketi değişimi yapmamız gereklidir. Özellikle telefonu yere düşmesi ile aldığı darbeye bağlı olarak şarj soketinin kırılması veya temassızlık gibi ile çözüme kavuşturulur. Bu şekilde şarj soketi değişimi fiyatı öğrenerek bu değişimi yapabilirsiniz.

İphone Şarj Soketi Değişimi Nasıl Yapılır?

IPhone şarj soketi değişimi yapan teknisyenlerin öncelikle telefonun gücü ile ilgili her şeyi kontrol altına alarak detaylı bir inceleme yapması gereklidir. Sonra telefonun ısı ve elektriği geçirmeyen eldivenler ile müdahaleye başlaması gerekir ve bu sorunun değişimi için bu eldivenleri kullanması şarttır. Bu işlem yapılırken bu konuda uzman bir teknisyenden yardım almanız gereklidir. Teknik servisten de yararlanabilirsiniz.

Ancak bu kişinin uzman olması oldukça önemli bir detaydır. Şarj soketinin değişimini yapılırken telefonun arka panelinin komple sökülmesi gereklidir. Daha sonra telefonun içi açılır. Bu işlemi gerçekleştirirken orijinal parça kullanımına oldukça önem vermeniz gereklidir. Bu konu telefonunuzun sağlığı açısından biri bir ilgilenilmesi gereken bir sorundur. Aksi takdirde telefonun zaman içerisinde performansının düşeceğini hatta patlama gibi sonuçlarında ortaya çıkacağını bilmeniz gereklidir.

Telefonunuzun ömrünü tamamen kısaltacak bu sorun sizlere ileride daha büyük sorunlar yaratabilir. Bu nedenle orijinal parça kullanıldığından emin olmanız gereklidir. İşlemin yapılış sürecinde yeni parça eski parça ile değişim yaparız. Sonra iPhone cihazınızı eski haline döndürürüz ve size teslim ederiz. Bu şekilde sizler telefonunuzu inceleyerek bir sorun olup olmadığını da kontrol etme hakkına sahipsiniz.

İphone Şarj Soket Değişimi
İphone Şarj Soket Değişimi

İphone Şarj Doldurmama Ve Şarj Soketini Kırılması

IPhone telefonunuzun şarjını dolduramıyorsanız şarj soketinde bir sorun vardır. Bunun nedeni herhangi bir şekilde telefonunuzun aldığı darbe veya toz gibi kirden olabilir. Bunun için sizler şarj soketini değiştirmelisiniz.

Bu değişimi bizler kolay bir şekilde gerçekleştirebiliriz. Şarj soketinde kırılma gibi durumlarda da aynı işlemi gerçek değiştirmeniz gereklidir. Bu nedenle sizler telefonunuzun şarj soketi sorunu dikkate alarak detaylı bir şekilde inceleme yapmanız gereklidir. Bu incelemeyi bizlerde kolay bir şekilde yapabiliriz.

İphone Şarj Almama Sorunu

IPhone da şarj olmama sorunu yaşamanızı en temel sebebi şarj soketi sorunudur. Bu arızaların sebebine detaylı bir şekilde bakalım. Bu sebebi kullanmakta olduğunuz şarj aletini veya şarj aleti kablosunun arızalanmasından kaynaklı olabilmekte. Ancak sizler eğer şarj aletinden kaynaklı olmayan bir sorun tespit ettiyseniz bu sorunun nedeni şarj soketi ya da şarj entegresi neden kaynaklı olabilmektedir. Bunun için bizler bu sorunu kökten bir şekilde çözerek şarj soketi değişimi yaparız.

Detaylı bir inceleme yaptığınızda bu sorunun kaynağından emin olarak bizlere şarj soketi değişimi için gelebilirsiniz. Böyle bir durumda uzman teknisyenlerimiz tarafından bir değişim gerçekleşmektedir ve bu işlem oldukça güvenilirdir. IPhone şarj sorununun en büyük sebeplerinden biri olan şarj soketinde meydana gelen arızalar kolay bir şekilde düzeltilebilir. Bu arızaların genel nedeni şarja takılırken fazla bastırılması şarj soketinde genel arızalanma oksitlenme yaşanması ve şarj soketi içerisinde toz kir veya benzeri kirlerden kaynaklanır. Bu sorunu kolay bir şekilde çözüme kavuşturabilirsiniz.

Şarj Soketi Değişimi Fiyatı Ne Kadar?

IPhone Telefonlardan şarj soketi değişiminin telefon sıralaması ile fiyatını verecek olursak;

 • iPhone x şarj soketi değişimi toplam 500 lira civarında yapmaktayız.
 • iPhone 8 Plus şarj soket değişimi toplam 200 lira civarında yapmaktayız.
 • iPhone 8 şarj soketi değişimi toplam 200 lira civarında yapmaktayız.
 • iPhone 7 Plus şarj soketi değişimi toplam 200 lira civarında yapmaktayız.
 • iPhone 7 şarj soketi değişimi toplam 150 lira civarında yapmaktayız.
 • iPhone 6s Plus şarj soketi değişimi 150 lira civarında yapmaktayız.
 • iPhone 6s şarj soketi değişimi toplam 120 lira civarında yapmaktayız.
 • iPhone 6 Plus şarj soketi değişimi toplam 120 lira civarında yapmaktayız.
 • iPhone 6 şarj soketi değişimi 100 lira civarında yapmaktayız.
 • iPhone 5S şarj soketi değişimi 70 lira civarında yapmaktayız.
 • iPhone 5 şarj soketi değişimi 70 lira civarında yapmaktayız.
 • iPhone 4S şarj soketi değişimi 50 lira civarında yapmaktayız.
 • iPhone 4 şarj soketi değişimi 50 lira civarında yapmaktayız.

Bu şekilde fiyatlandırma listesini telefon sıralamasına göre yapabiliriz. Sizler de buna göre telefonunuzun şarj soketinin değiştirebilirsiniz.

Detaylı bir şekilde şarj soket değişimi sorunun bu soruna neden olan etmenler ve şarj soket değişim fiyat listesi hakkında bilgiler sunduk. Sizler bu bilgilerden yararlanarak bizlere iphone şarj soketi değişimi yaptırabilirsiniz. Şarj soketi değişimi fiyatı uygun olacak şekilde yaptığımız bu değişim sizlerin telefonunuzu daha iyi hale getirecektir.

Bir cevap yazın