Çalışma Saatleri:  Pazartesi‑Cuma  08:00‑23:00   Cumartesi‑Pazar 09:00‑22:00
Telefon:   0216 338 37 72

iPhone Şarj Sorunu ve Şarj Soketi Sorunları

Kadıköy Cep Dünyası > Blog Yayınlar > Web Dergi > iPhone Şarj Sorunu ve Şarj Soketi Sorunları
iPhone Şarj Sorunu ve Şarj Soketi Sorunları

iPhone şarj sorunu ve şarj soketi sorunları için sizler de daha fazla zaman kaybetmeden hemen servisimize gelin ve alanında uzman ve tecrübeli teknisyenlerimiz ile telefonlarınızda oluşan şarj problemlerini kısa sürede giderin. Servisimiz siz müşterileri için her zaman uzman bir ekip ve son teknoloji ekipmanlar ile şarj soketi değişimi yapar. Bunun yanında değişim sırasında tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde gerçekleştirilir. Teknik servisimiz siz değerli müşterilerine;

  • Her zaman orijinale en yakın iPhone şarj soketleri ile hizmet verir.
  • Ayrıca soket değişimi hizmetlerinde en az 6 ay garanti kapsamında sizlere yardımcı olur.
  • Şarj soketi değişimi sırasında tüm işlemler her zaman sizlerin yanında ve gözü önünde yapılır.

iPhone Şarj Soketi Nasıl Değiştirilir?

Eğer sizler de iphone şarj olmuyor ya da şarj soketi girişinde temassızlık gibi problemler yaşıyorsanız, hemen servisimize gelebilir ve bizimle istenen sonuçlara ulaşabilirsiniz. Servisimiz iPhone şarj soketi değişimleri için sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmış olan teknik servis odalarında işlem yapar.

Diğer yandan şarj soketi değişimi ardından telefonlarınızda birtakım testler ve kontroller yapılır. Şarj soketinde bir sorun olmadığı anlaşıldığında sizlerin de onayı alınarak telefonlar teslim edilir. En az 6 ay kadar parça ve işçilik garantisi sunan firmamız, değişim sonrasında benzer sorunlarla karşılaşmanız halinde sizlere güvenceli bir değişim hizmeti sunar.

iPhone Şarj Soketi Değişimi Sonrasında Bilgilerim Silinir Mi?

Firmamızda yapılan şarj soketi değişimleri sonrasında telefonlarınızda bulunan bilgiler hiçbir şekilde silinmez ya da zarar görmez. Alanında uzman ekibimiz telefonlarınızda yer alan verilerin silinmemesi ya da zarar görmemesi için gereken tüm önlemleri alır ve bunun ardından şarj soketi değişimine geçer.

iPhone Şarj Soketi Tamiri

iPhone şarj soketi sorunları için aynı zamanda tamir hizmetleri de veren firmamız, şarj sorunları yaşamanız halinde öncelikle şarj soketinin tamir edilmesi için gerekenleri yapar. Ancak şarj soketinde meydana gelen sorun tamir edilemeyecek bir seviyede ise değişime gidilir ve bu şekilde sorun çözülmeye çalışılır.

Bir cevap yazın