Çalışma Saatleri:  Pazartesi‑Cuma  08:00‑23:00   Cumartesi‑Pazar 09:00‑22:00
Telefon:   0216 338 37 72

iPhone Servisler

iPhone Servisler

iPhone servisler sayesinde sizler de telefonlarınızda yaşadığınız tüm sorunlar için hızlı ve kaliteli çözümler elde edebilirsiniz. Apple iPhone servisleri, geniş hizmet ağı ve konusunda uzman ekipmanları ile sizlere yardımcı olur. Bunların yanı sıra müşterilerine 7/24 hizmet veren iPhone servisleri, öncelikle yazılım kaynaklı sorunlar konusunda uzaktan destek sunar. Ancak sorun donanım kaynaklı ise yapılması gereken tamir onarım hizmetleri ya da parça değişim hizmetleridir.

iPhone Yetkili Servis Hizmetleri Nelerdir?

Apple yetkili servis bünyesinde iPhone arızalarının giderilmesinde öne çıkan iPhone servisleri, telefonlarda oluşan tüm arızalarda sizlere yardımcı olur. Bu şekilde karşılaştığınız sorunları hem garanti kapsamında hem de profesyonel çözümler ile kısa sürede ortadan kaldırabilir ve ardından telefonlarınızı sorunsuz bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz. iPhone servisleri tarafından verilen hizmetler aşağıdaki gibi sıralanabilir;

  • Ekran değişimi
  • Şarj soketi değişimi
  • Ses entegresi değişimi
  • Ön ve arka kamera değişimi
  • Anakart değişimi
  • Batarya değişimi
  • Ön cam ve arka kapak değişimi
  • Yazılım ile ilgili sorunlar

Siz de iPhone telefonlarınızda yukarıda yer alan sorunlardan birini yaşamanız halinde iPhone servislerinden yardım isteyebilir ve bu şekilde yaşadığınız sorunları kısa süre içerisinde çözüme ulaştırabilirsiniz. iPhone servisleri parça değişimi başta olmak üzere siz müşterilerine tamir ve onarım hizmetleri konusunda yardımcı olur. Bu şekilde parça değişimi yapılmadan önce telefonlarınızda meydana gelen sorun tamir edilmeye çalışır. Ancak tamir mümkün olmadığı durumlarda parça değişimi ile çözüm getirilir.

iPhone Servis Tamir ve Onarım Hizmetleri

Eğer sizler de iPhone telefonlarınızda oluşan arızaları kısa süre içerisinde ortadan kaldırmak istiyorsanız, daha fazla zaman kaybetmeden hemen bizimle iletişime geçin ve bizimle kalıcı ve etkili çözümler elde edin. Alanında uzman ve deneyimli kadrosu ile sizlere garanti kapsamında hizmet veren firmamız, aynı zamanda tamir ve onarım hizmetlerinde her zaman son teknoloji ekipmanlar ile çalışır ve siz müşterilerine yardımcı olur. Bunların yanı sıra firmamız kaliteden öndün vermeden hizmet eder ve uygun fiyat aralıkları ile iPhone telefonlarınızda oluşan sorunları en kısa süre içerisinde gidermeye çalışır.

Bir cevap yazın