Kırık iPhone 5s Ekran Değişimi Kadıköy

Kadıköy Cep Dünyası > Web Dergi > Kırık iPhone 5s Ekran Değişimi Kadıköy
Kırık iPhone 5s Ekran Değişimi Kadıköy

Dokunmatik değişimi ve ekran değişimi gibi konularda yerinde hizmetler veren servisimiz, müşteri adresinde ekran değişimi hizmetleri ile fark yaratan firmalar arasında en doğru adrestir. Servisimiz ile ekran değişimi yapmak için sadece bizi aramanız ve adres bilgilerinizi iletmeniz yeterlidir. Bunun ardından adresinize kadar gelecek olan teknik servis elemanlarımız, yalnızca 15 dakika içerisinde ekran değişimlerinizi yapacak ve gerekli kontrolleri sağladıktan sonra telefonlarınızı teslim edecektir.

Kırık iPhone 5s ekran değişimi Kadıköy bölgesinde geniş çaplı hizmetler sunan firmamız, aynı zamanda ekran değişimi hizmetleri ile öne çıkan alanında uzman firmalardan biridir. Hızlı ve aynı zamanda güvenilir hizmetleri ile ekran değişimlerinde önemli işlere imza atan firmamız, ekran değişimi sırasında telefonları hiçbir şekilde sıfırlamaz ve bilgiler silinmez.

Profesyonel Çözümlerin En Doğru Adresi Kadıköy Ekran Değişimi

Kırık iPhone 5s ekran değişimi Kadıköy ilçesi ve çevresinde ekran değişim hizmetleri veren firmamız, pek çok konuda müşterilerine profesyonel çözümler ile yardımcı olur. Eğer İstanbul dışında bir şehirdeyseniz, ekran değişimi hizmetlerimizden faydalanmak için telefonunuzu bize kargo yolu ile gönderebilir ve ekran sorunlarınızı ortadan kaldırabilirsiniz. Kargo ile servisimize göndermiş olduğunuz telefonlarınızın ekranı en kısa sürede değiştirilir ve bunun ardından garanti kartı ile kargoya verilerek tarafınıza geri gönderilir. Telefon servisimiz tüm telefon arızaları başta olmak üzere ekran değişimi hizmetlerinde 6 ay parça ve işçilik garantisi vermektedir. Bunların dışında diğer hizmetlerimiz aşağıdaki gibidir;

  • 15 dakika gibi kısa bir süre içerisinde ekran değişimi
  • Orijinal ya da orijinale yakın ekran seçenekleri ile ekran değişimi hizmetleri
  • Ekran değişimi sonrası parça ve işçilik için 6 ay garanti
  • Deneyimli ve konusunda uzman çalışanlar
  • İstanbul içi müşteri adresinde ekran değişimi
  • Kargo gönderimi hizmeti ile ekran değişimi
  • Ekran değişimi sonrasında kırılmaz cam koruyucu desteği
  • Diğer telefon arızaları için tamir ve onarım

iPhone Ekran Değişimi Sonrası

Telefon servisimiz 6 ay parça ve işçilik garantisi ile verdiği hizmetlerinde ekran değişimi sonrası problem yaşansa bile müşterilerine yardımcı olmaktadır. Bunun yanında tüm çalışmalar konusunda uzman çalışanlar ile yapılır ve ekran değişimi sonrasında gerekli kontroller yapılarak telefonlar teslim edilir.

Bir cevap yazın