Kırık iPhone 7 Ekran Değişimi Kadıköy

Kadıköy Cep Dünyası > Web Dergi > Kırık iPhone 7 Ekran Değişimi Kadıköy
Kırık iPhone 7 Ekran Değişimi Kadıköy

Kırık iPhone 7 Ekran Değişimi Kadıköy ve İstanbul da en uygun fiyatı sunuyoruz. Kırık iPhone 7 ekranlarının değişiminde sektörde önemli bir konuda yer alan firmamız, tüm müşterileri için hızlı ve kaliteli çözümler sunar ve bunun yanında telefon onarım ve bakım hizmetleri verir. Telefon bakım ve onarım servisi olarak sizlere her konuda yardımcı olduğumuzu ve ekran değişimlerini en uygun fiyatlara yaptığımızı belirtmek isteriz. Firmamız telefon ekran değişimi fiyatı olarak müşterilerine en makul fiyatları sunar ve en uygun aralıklarda yardımcı olmaya çalışır.

İç ekran değişimi ya da cam değişimi gibi konularda müşterilerimize yardımcı olmakta ve bunun yanında tüm hizmetlerimizi profesyonel ekipman ve personel kadromuz ile yapmaktayız. Siz de bizimle telefon ekranlarınızda yaşadığınız sorunları kısa sürede giderebilir ve iPhone 7 ekranınızın orijinalden farksız bir hale gelmesini sağlayabilirsiniz.

iPhone 7 Ekran Değişimi İçin Doğru Adres

İphone 7Ekran değişimi Kadıköy konusunda müşterilerine ayrıcalıklı hizmetler sunan servisimizde, aynı zamanda telefon güvenliğiniz tarafımızdan sağlanır. İşlemler sırasında telefonunuz hiçbir şekilde sıfırlanmaz ve içindeki bilgiler asla silinmez. Ayrıca ekran değişiminin ardından aynı sorunlarla karşılaşmamanız adına kırılmaz cam koruyu takılan telefonlarınız, servisimiz tarafından koruma altına alınır. Bunların yanı sıra firmamız siz müşterilerine aşağıdaki avantajlı hizmetleri sunar;

  • Sadece 15 dakika gibi kısa bir süre içerisinde ekran değişiminiz yapılır.
  • Ekran değişiminde kullanılan parçalar ve işçilik bizzat servisimiz tarafından 6 ay garanti altındadır.
  • Servisimiz ekran değişimlerinizi deneyimli ve tecrübeli elemanları ile yapar.
  • Telefonlarınızı direkt servisimize getirerek ya da kargo yolu ile bize göndererek ekran değişimi yapabilirsiniz.
  • Hizmetlerimiz sırasında telefonlarınız, profesyonel ekipmanlar kullanılarak ekran değişimleri yapılır.

iPhone Ekran Değişimi Sonrası Verilen Hizmetler

iPhone 7 telefonunuzun ekran değişimi sonrasında tekrar kırılma, çatlama ya da bunlara benzer farklı sorunlar yaşamaması için kırılmaz cam koruyucu ile desteklenir. Ayrıca servisimizde hem orijinal Apple ekranları hem de yan sanayi ürünler bulunur. İstediğiniz ekranı seçebilir ve değişimin ardından orijinalinden farksız bir iPhone ekranı ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Özel çalışmalarımız ile yapılan değişimin ardından siz de orijinali ile arasındaki farkı anlamakta zorluk çekeceksiniz.

Bir cevap yazın