Kırık iPhone 8 Plus Ekran Değişimi Kadıköy

Kadıköy Cep Dünyası > Web Dergi > Kırık iPhone 8 Plus Ekran Değişimi Kadıköy
Kırık iPhone 8 Plus Ekran Değişimi Kadıköy

Kırık iPhone 8 Plus ekran değişimi Kadıköy ve çevresinde telefon tamir ve onarım hizmetleri veren firmamız, aynı zamanda ekran değişimi konusunda müşterilerine hızlı ve kaliteli çözümler sunar. Sektörde ekran değişimi konusunda önde gelen firmalardan biri olarak daima hızlı ve aynı zamanda güvenilir hizmetler vermeye özen gösterir. Ekran değişimi yaparken telefonlar hiçbir şekilde sıfırlanmaz içerisindeki bilgiler silinmez.

Sadece ön cam değişimi yerine komple ekran değişimi hizmetleri veren servisimiz, aynı zamanda bu hizmetini müşterilerinin ayaklarına kadar götürmektedir. Telefon servisimizi arayarak adres bilgilerinizi bırakabilir ve ekran değişimi hizmeti talebinde bulunabilirsiniz. Onun ağzından servis çalışanlarımız en kısa süre içerisinde bulunduğunuz konuma ulaşacak ve telefonunuzun ekranını değiştirecektir.

Kadıköy Ekran Değişimi İle Bütçe Dostu Hizmetler

Kırık iPhone 8 Plus ekran değişimi Kadıköy belgesinde telefon tamiri ve ekran değişimi gibi hizmetler konusunda uygun fiyatlı çalışmalar sunan firmamız, ekran değişimi fiyatı olarak daima müşterilerine en uygun fiyat ve ölçüleri ile yardımcı olur. Hizmet verdiği her aşamada bütçe dostu çalışmalar yapmaya özen gösteren firmamız sayesinde kargo gönderimi hizmetleriyle dahi ekran değişimi yaptırabilirsiniz. Dilerseniz direkt olarak servisimize gelerek ekran değişimlerinin kendi gözünüzün önünde yapılmasını da tanık olabilirsiniz. Ayrıca servisimizden aldığınız hizmetler pek çok avantajı da beraberinde getirir. Müşterilerimiz için avantajlı hizmetler şu şekilde sıralanabilir;

  • Alanında uzman ve deneyimli çalışanlar
  • Sadece 15 dakika içerisinde ekran değişim
  • Apple orijinal ya da orijinal ile yakın ekran seçenekleri
  • Ekran değişimi sırasında kullanılan yedek parça ve işçilik için 6 ay garanti hizmeti
  • Kargo gönderimi ile ekran değişimi
  • Tercihe bağlı olarak müşteri adresinde ekran değişimi hizmetleri

iPhone 8 Ekran Değişimi Sonrası Sorunlar

Siz de birçok kişi gibi ekran değişimi sonrasında çeşitli sorunlar ile karşı karşıya kalmak istemiyorsanız, sadece ön cam değişimi ya da dış cam değişimi yerine telefonunuzun komple ekranı değiştirmelisiniz. Firma olarak akıllı telefonlarda komple ekran değişimini öneriyor ve çalışmalarımızı bu şekilde yürütüyoruz.

Bir cevap yazın