Kırık iPhone xr Ekran Değişimi Kadıköy

Kadıköy Cep Dünyası > Web Dergi > Kırık iPhone xr Ekran Değişimi Kadıköy
Kırık iPhone xr Ekran Değişimi Kadıköy

Kırık iPhone xr ekran değişimi Kadıköy bölgesinde geniş çaplı hizmetleri ile müşterilerine ekran değişimi konusunda yardımcı olan firmamız, aynı zamanda telefonunuzla ilgili her türlü sorunda da sizlere çözüm sunmaktadır. Uzman teknik servis çalışanlarımız ile telefon ekranlarınızda yaşadığınız problemler oldukça kısa süre içerisinde giderilir. Deneyimli ve tecrübeli servis çalışanlarımız, sadece 15 dakika gibi kısa bir süre içerisinde ekran değişimi yapar ve telefonunuzu garanti kartı ile size teslim eder.

Sadece dokunmatik değişimi de yapan telefon servisimiz, parça ve işçilik konusunda garantili hizmetler verir. Servisimizden aldığınız hizmetin ardından ekran değişiminde kullanılan parça ve işçilik için de 6 ay garanti hizmet alırsınız. Bu şekilde telefonunuzun ekranında benzer sorunlar yaşamanız halinde tekrar servisimize gelebilir ve yaşadığınız sorunu çözüme kavuşturabilirsiniz.

Ekran Değişiminde Profesyonel Çözümler İçin Kadıköy Ekran Değişimi

Kırık iPhone xr ekran değişimi Kadıköy ilçesinde tüm müşterilerine ara çözümler ile ekran değişimi hizmetleri veren konusunda uzman firmalardan biriyiz. Telefon servisimiz, sizin müşterileri için her zaman hızlı ve kaliteli çözümler ortaya koyar. Hem ekran değişimi hem de telefonunuz ile ilgili yaşadığınız tüm problemler, konusunda uzman çalışanlarımız tarafından kısa sürede giderilir. Ayrıca müşterilerimize her konuda uygun fiyatlar altında yardımcı olmakta ve bunun yanında ekran değişimi fiyatları konusunda ayrıcalıklı hizmetler sunmaktayız. Diğer yandan telefon servisimiz ile sahip olabileceğiniz avantajlı hizmetler şu şekildedir;

  • Alanında uzman ve deneyimli çalışanlar
  • Ekran değişimi yapıldıktan sonra 6 ay yedek parça ve işçilik garantisi
  • Kargo ile ekran değişimi hizmetleri
  • İstanbul içi müşteri adresinde ekran değişimi
  • Son sistem ekipman ve donanımlar
  • 15 dakikada ekran değişimi hizmetleri

iPhone Yan Sanayi Ekran Sorunları

Ekran değişiminde bizi tercih eden hiçbir müşterimiz, aldığın ekran değişimi hizmetinden sonra problem yaşamamakta ve telefonunu daha önceden olduğu gibi kullanmaktadır. Çünkü firmamız, iPhone xr ekran değişimi hizmetlerinde yan sanayi ekran kullanmaz. Servisimiz bünyesinde orijinal Apple ekranları ya da orijinal yakın ekran seçenekleri bulunur. Bu ekranlar arasından seçim tamamen müşterilerimiz aittir.

Bir cevap yazın