Güncel Fiyatlar İçin Lütfen Arayınız !
Telefon:   0 850 307 7577

Lenovo Batarya Değişimi

Kadıköy Cep Dünyası > Web Dergi > Lenovo Batarya Değişimi
Lenovo Batarya Değişimi

Mobil cihazların teknik özellikleri, kullanıcıların hangi telefonu seçeceğini belirlemektedir. Lenovo teknolojisi, mobil cihazlarda üstün özellikleri kullanıyor. Lenovo akıllı cep telefonu modellerinde, kullanıcıların karşılaştığı sorunlar başında bataryalarının kısa süre sonra değiştirmek zorunda kalmalarıdır. Cep telefonu bataryaları kullanıma bağlı olarak 1 ya da 2 gün dayanıklılık gösterebilmektedir. Uzun süre kullananlar, zamanla bataryanın daha kısa sürede bittiğini görecektir. Cep telefonu servisimizde, lenovo batarya değişimi garantili olarak değiştiriyoruz. Lenovo akıllı telefon bataryaları için 6 ay garanti veriyoruz.

Lenovo Batarya Değişimi Nasıl Yapılır?

Lenovo telefonların batarya değişimleri, servisimizde, güvenli bir ortamda yapılmaktadır. Müşterilerimizin her hangi bir şüpheye düşmemesi için değişim işlemlerini 7/24 kamera ile takip edilen alanda ve müşterilerimizin gözü önünde yapıyoruz. Batarya değişimi sırasında, bilgiler kopyalanır mı, farklı parçalar değiştirilir mi gibi endişeleri ortadan kaldırıyoruz. Servisimiz vermiş olduğu hizmetler ile müşteri güvenini kazanmış ve Google haritalarında da en yüksek olumlu müşteri yorumu alan teknik servis olarak gösterilmektedir.

Lenovo modellerinin tümümün batarya değiştirme işlemi, uzman elemanlarımız tarafından, özel ekipmanlar kullanılarak yapılmaktadır. Batarya değişim sırasında, bilgileriniz silinmediği gibi telefonunuzda herhangi bir zarar görmüyor. Telefon arka kapağı özenle açılıyor, batarya çıkartılıyor ve yeni bataryayı yerine takıyoruz. Değişim sonrası lenovo telefonunuz ilk günkü gibi yenilenmiş oluyor.

Lenovo Batarya Değişimi
Lenovo Batarya Değişimi

Lenovo Batarya Değişimi Ne Zaman Yapılmalıdır?

Lenovo akıllı telefon kullanıcıları, ilk başlarda telefonlarını yüksek performanslı olarak kullanır ve bataryalarının 2 gün dayandığını görebilirler. Şarj etme sayısı, telefona yüklenen üçüncü parti uygulamalar ve yapılan işlemler, bataryanın kullanım ömrünü etkileyecektir. Lenovo kullanıcıları, şu sorunların oluştuğunu gördüğünde, servisimize gelerek batarya değişimi yaptırmalıdır.

  • Batarya şarj seviyesi yüksekten düşük seviyeye birden düşüyorsa,
  • Telefonla konuşurken bile telefon kendiliğinden kapanıyorsa,
  • Batarya şarjı çok kısa sürede bitiyorsa,
  • Bataryada şişme olduğu görülmüşse,
  • Telefonu kullanırken, telefonda ısınma meydana geliyorsa,

Bu sorunlarla karşılaşanlar, hiç zaman kaybetmeden servisimizde, uygun batarya değişim fiyatı seçeneklerinden faydalanarak bataryalarını değiştirmelidir. Hasar görmüş, şişme yapmış olan bataryalar, oluşturacağı baskı ile telefonun ekranına ve diğer bölümlerine zarar verebilecektir. Arızalı bataryalar, telefonu rahat ve güvenli kullanmanıza engel olurken, daha yüksek maliyetli masraflara neden olabilecektir.

Lenovo Batarya Değişimi Fiyatı Ne Kadar?

Cep telefonu servisi olarak, lenovo akıllı telefon modellerinin tümü için batarya değişim fiyatı listesi hazırlıyor ve bu listede yer alan fiyat üzerinden değişimler yapıyoruz. Lenovo modellerinin her birisi için farklı fiyat seçeneklerinin olması, kullanılan batarya tipi ve kapasitelerinin farkından kaynaklanmaktadır. Batarya değişim fiyatı ortalamalarımız, 200 TL civarındadır. Müşterilerimiz, uygun fiyat seçeneklerimizden faydalanarak batarya değişimi yaptıklarında, yeni bataryalarına 6 ay garanti veriyoruz.

Batarya Değişim İşlemleri Ne Kadar Sürede Yapılıyor?

Servisimizde, güvenli bir ortamda batarya değişimi yapılmakta ve lenovo modelleri için batarya değiştirme işlemleri ortalama olarak 30 dakika sürmektedir. Telefonunu kendisi getiren müşterilerimizin gözü önünde hemen değiştirme işlemlerine başlıyoruz. Telefonun arka kapağının açılması, bataryanın değiştirilmesi, tekrardan orijinaline uygun kapatılması ve arka kapağın iyice yapışmasının beklenmesi müşterimizin gözü önünde yapılmaktadır. Uzakta bulunan lenovo kullanıcıları, telefonlarını kargo ile gönderebilir ve batarya değiştirme işlemlerini yapmamızı sağlayabilirler.

Batarya Değişimi Sonrası Bilgiler Silinir mi?

Lenovo akıllı cep telefonlarının bataryalarını değiştirirken, telefonda kayıtlı olan hiçbir bilgi kesinlikle silinmez. Bir telefondaki bilgilerin silinebilmesi için batarya değişimi sonrasında telefona format atılması gerekiyor. Elemanlarımız batarya değişimi yaptıktan sonra telefonu açıyor ve müşterimize telefonun çalıştığını, tüm bilgilerinin olduğu gibi durduğunu gösterebiliyor. Batarya değişim sonrasında, yeni bataryanın daha uzun süre kullanılabilmesi için yapılması gereken ayarları da gösteriyoruz.

Batarya Değişimi İle İlgili Merak Edilen Sorular

Lenovo ve diğer marka cep telefonların batarya ve ekran değişimi işlemlerini işçilik garantisi ile yapıyoruz. Batarya değişimi ile ilgili olarak müşterilerimizden bizlere gelen çeşitli sorular olmaktadır. Bu sorular arasında, eski batarya yeniden kullanılabilir hale getirilebilir mi, batarya değiştirince bilgilerim silinir mi, bilgilerimi yedeklememe gerek var mı? Gibi sorulardır. En çok sorulan sorulardan birisi de yeni bataryayı daha uzun süre nasıl kullanabilirim sorusudur. Bu sorunun cevabı için telefon üzerinde yapılacak olan ayar ve uygulama kısıtlamalarının neler olduğunu detaylı bir şekilde gösteriyoruz.

Bir cevap yazın