Oppo A94 Ekran Değişimi Fiyatı

Kadıköy Cep Dünyası > Web Dergi > Oppo A94 Ekran Değişimi Fiyatı
Oppo A94 Ekran Değişimi Fiyatı

Ekranı kırılan oppo a94 ekran değişimini firmamıza cep telefonlarınız geldiği andan itibaren emin ellerde olduğundan şüpheniz olmasın. Yıllardan beri sektörde her türlü cep telefonu ekranı değişimi yapan firmamız bu sektörde zirvededir. En önemlisi de siz müşterilerimizin önünde değişim yapmaktayız kafada kalıcı herhangi bir güven problemi yaşamamanız adına. Oppo A94 Ekran değişimi  yapılırken cep telefonunuz son teknoloji ekipmanlarla elektrikten arındırılmış odalarda işlem sürdürülür. Telefonunuzun kısa devre olmaması adına bu odalar çok önemlidir. Ekran değişimi sırasında son teknoloji ekipmanlar kullanılarak cihazınıza zarar gelmemesi adına firma olarak tüm güvenlik önlemlerini aldığımızdan hiç şüpheniz olmasın.

Hangi Durumlarda  Oppo A94 Pro Ekran Değişimi Yapıyoruz?

Değişim yapılması gereken ana etkenler şunlardır. Genellikle, düşme veya düşmeden kaynaklı çatlama sonucu oluşan kırılma olaylarında genellikle firmamız ekran değişimi yapmaktadır. Fakat müşteri taleplerine göre veya şikayetlerine göre çizik veya daha önceden kalitesiz ekran takılmasında dolayı performans kaynaklı sorunlar yaşayan müşterilerimizin talebine göre de ekran değişimi yapmamız mümkündür. Oppo A94 ekran değişimi yapılırken firmamızı tercih etmeniz durumunda detaylı bilgi almak için müşteri temsilcimizle iletişime geçmeyi unutmayın.

Oppo A94  Ekran Değişimi Ne Kadar Sürüyor ?

Kadıköy cep dünyası olarak verdiğimiz hizmetleri maddi açıdan asla değerlendirmiyoruz. Oppo A94 ekran değişimi sırasında bize gelen cep telefonunuzu asla farklı firmaların günlerce bekletme probleminin aksine daha hızlı teslim etmek yönündeyiz. Kadıköy cep dünyası olarak izlediğimiz prensipler arasında her zaman müşteri memnuniyeti ön planda olmuştur. Her müşteriyi mağdur etmemek adına uzman kadromuzla canla başla çalışmaktayız. Oppo A94 Ekran değişiminde bize ulaşan cep telefonlarınızın ortalama değişim süreci 20 ile 60 dakika arasındadır. Ustalarımız değişim bittikten sonra cihazınızda herhangi bir problemin olmaması durumunda cihazınızı size teslim etmektedir. Siz de Kadıköy cep dünyasından böylesi hızlı bir hizmet almak için bizi ziyaret etmeyi unutmayın.

Oppo A94 Ekran Değişiminde Verilerim Silinir mi ?

Ekran değişimi yapılırken müşterilerin en büyük kaygılarından bir tanesi de oppo a94 cihazımın içindeki veriler silinir mi. Cihazınızda bulunan fotoğraflar, oyun verileri, kişisel klasör ve ayarlarınız hiçbir şekilde silinmemektedir. Ekran değişiminde asla cihaza yazılımsal olarak bir müdahale yapılmadığından dolayı böyle bir sorunla şuana kadar hiç şekilde karşılaşmadık. Firmamız olarak böyle bir sorunla da hiçbir müşterimizi mağdur etmedik. Ekip arkadaşlarımız alanında uzman oldukları için bu konuda problem yaşamayacaksınız. Kadıköy cep dünyası olarak bir çok müşteriye şuana kadar ekran değişimi hizmeti verdik.

Oppo A94 Ön Cam Değişimi Yapıyor Muyuz?

Firma olarak ekran değişimi yaparken şunlara çok dikkat ederiz. Cihazınıza zarar gelmemesi adına her türlü gereksinimlerin var olup olmadığı. Cihazınızın performans kaynaklı hiçbir sorunla karşılaşmaması için alınacak önlemler bizim ana etkenlerimizdir. Hem firma olarak ön cam değişimini önermiyoruz. Önermediğimiz gibi de böyle bir hizmetimiz maalesef mevcut değildir. Sebebi ise ön cam değişiminde ısı ile işlem yapıldığı için bu ısı cihazınızın belirli aksamlarına zarar vermekle beraber performansını da çok köyü etkileyecektir. Cihaz kasasında pil çıkartılarak yapılan bu işlemde maalesef ana kart çıkarılamadığı için ısı direk ana kartınıza etki etmektedir. Bu anlamda cihazınızı onarmaktan ziyade daha da negatif yönde etkileri olabilmektedir

Neden Kadıköy Cep Dünyası?

Kadıköy cep dünyası yıllardan beri tek şubesiyle İstanbul Kadıköy de hizmet vermektedir. Sektöründe zirve firmalar arasında gösterilip sayılı firmalar içerisinde öncü sıralardadır. Müşteri memnuniyeti konusunda titizlikle çalışan firmamız her zaman müşteri odaklı çalışmaktadır. Firmamız bu prensiplere dayalı olarak Türkiye’nin her noktasından müşteri edinmiş ve gözde konumuna düşmüştür. Her marka telefon konusunda uzman kadrosu ile çalışmalarını sürdürüp cihazlarınıza herhangi bir zarar gelmemesi adına maddi ve manevi olarak tüm önlemleri almıştır. Firmamız için arama motorlarından arama yaptığınız taktirde müşterilerin firma hakkında yaptığı yorumları okuyabilirsiniz. Bu anlamda her zaman öncü bir firma olduk ve olmaya devam edeceğimizden hiç şüpheniz olmasın.

Teknobest’e (Kadıköy Cep Dünyası) Nasıl Gelirim?

Metrobüs veya Marmarayı kullandığınızda;
İşyerimiz, Söğütlüçeşme durağından Kadıköy Altıyol Boğa yönüne ilerleyin. Yaklaşık 6 dakika sonra sahile inen yol üzerinde yaklaşık 20 metre aşağıda sağda bulunmaktadir.

Metro ya da Vapur kullandığınızda;
İşyerimiz, Kadıköy vapur iskelesinden ya da Kadıköy metro durağından; Boğa heykeline çıkan cadde üzerinde yer alan Garanti Bankasının ilerisinde sol tarafta yer almaktadır.

Bir cevap yazın