Güncel Fiyatlar İçin Lütfen Arayınız !
Telefon:   0 850 307 7577

6 Ay Parça Garantisi

Kadıköy Cep Dünyası > 6 Ay Parça Garantisi

This is custom heading element

Rubber-Stamp-2

Son zamanlarda teknolojinin devasa düzeyde gelişme göstermesiyle birlikte teknolojinin önemli icatlarından birisi olan cep telefonları da günlük hayatta önemli bir iletişim aracı haline gelmiştir. Her geçen gün geliştiren ve birçok yeni özelliklere sahip olan android ve akıllı cep telefonları şüphesiz ki hem gündelik hayatımızda hem sosyal yaşantımızda hem de iş hayatımızda büyük oranda kolaylık sağlamaktadır.

 

Sürekli gelişen cep telefonu modelleriyle aynı oranda farklı özellikler farklı modellere eklenerek cep telefonlarına akıl almaz boyutlar kazandırılmaktadır. Ancak bazen cep telefonları birçok nedenden dolayı arıza yaparak kullanılamaz hale gelmektedir. Bu noktada firmamız sizlere 6 ay garantili hizmet kapsamında kalite ve profesyonellikten ödün vermeden cep telefonu tamir hizmetini memnuniyet garantisiyle sizlere sunmaktadır.

 

Yedek Parça ve Aksesuar Çeşitliliğimiz

 

İstanbul Kadıköy merkezli olan mobil cep telefonu onarım firmamız, Kadıköy başta olmak üzere sizlere tüm İstanbul ilçelerinde mobil telefon onarım hizmeti sunmaktadır. Cep telefonu onarım konusunda son derece profesyonel ve bilgi donanımına sahip olan ekiple çalışan firmamız, aynı şekilde yedek parça ve aksesuar konusunda da geniş bir portföye sahiptir. Cep telefonunuzun tüm sorunlarına karşı 6 ay garantili onarım hizmeti sunan teknik ekibimiz, onarım sırasında yine garantili ve orijinal parçalar kullanarak sizlere onarım hizmetini kalite standartlarının üzerinde sunmaktadır.

 

Yedek parça ve aksesuar kullanımı piyasa içerisinde her zaman orijinal kullanılmamaktadır. Birçok müşterimiz bu konuda tereddüt içerisinde olsa da firmamızdan hizmet aldıktan sonra parçalarımızın orijinal ve garantili ürünler olduğunu görmektedir. Kaliteden ve profesyonellikten ödün vermeyen firmamız, 6 ay garantili onarım hizmeti kapsamında sizlere kaliteli ve garantili yedek parça temini yapmaktadır.

Praesent aliquam faucibus

  • One
  • Two

Mobil Cep Telefonlarının Tüm Arızalarına Kalıcı Çözümler Üretiyoruz

Mobil cep telefonları birer teknolojik alettir. Dolayısıyla da zaman zaman cihazdan ya da kullanıcıdan kaynaklanan nedenlerden ötürü arızalar meydana gelmektedir. Bu noktada cep telefonlarınız için piyasada en güvenli adres olan firmamız, cep telefonlarınızın tüm arızalarıyla alakadar olarak sizlere onarım hizmeti sunmaktadır.

Firmamız bünyesinde çalışan profesyonel teknik ekibimiz, herhangi bir nedenden dolayı arızalı olan cep telefonlarınızın kalıcı olarak onarılması için tüm teknik donanımlarını, bilgi ve becerilerini kullanmaktadırlar. Arızalara anlık değil kalıcı çözümler bularak kalıcı onarım yapmayı hedefleyen teknik ekip personellerimiz, uzun süreli onarım hizmetlerimizi siz değerli müşterilerimize aynı zamanda 6 ay süreli garanti sözü de vermektedir. Bu süre zarfında cihazınızın tekrar arıza yapması halinde sorumluluk firmamızda olmaktadır.

Sizlere Kaliteli İletişim Sunuyoruz

Günümüz teknoloji çağında iletişimin en önemli ayağı olan hatta kilometrelerce uzağı bile hem sesli hem de görüntülü olarak bir adım kadar yakına getiren mobil cep telefonları kullanıcıların tüm hayatını büyük oranda kolaylaştırmaktadır. Bu noktada cep telefonunuzun arızasız olması kaliteli ve sürekli iletişim kurmanız açısında önemli husustur.