Güncel Fiyatlar İçin Lütfen Arayınız !
Telefon:   0 850 307 7577

Realme Batarya Değişimi

Kadıköy Cep Dünyası > Web Dergi > Realme Batarya Değişimi
Realme Batarya Değişimi

İnsanların konuşma ve internet kullanımı için tercih ettiği telefon markalara arasında Realme cep telefonları da bulunur. Bu telefonlar kaliteli olmalarına karşın her telefon markası gibi zaman içerisinde batarya değiştirilmesine ihtiyaç duyarlar. Bataryanın değişimi için güvenilir servis bulmak kaliteli hizmet almak için en önemli konudur. Servisimiz realme batarya değişimi üzerine hizmet veren ve bünyesinde alanında uzmanlık kazanmış personel bulunduran bir servistir. İşlevini tamamlayan bataryanın değişimini hızlı ve titiz bir şekilde gerçekleştirir.

Batarya değişiminde garantili hizmet, uygun fiyat ve müşteri memnuniyeti kazanma amacını güden servisimiz ayrıca Google Haritalar uygulamasının en fazla olumlu yorumu bulunduran servis firmasıdır. Uygulamanın servisimizle ilgili sayfasına girerek fikir sahibi olabilirsiniz. Bizi seçmeniz durumunda gün içerisinde yeni bataryaya sahip telefonunuza kavuşabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

Realme Batarya Değişimi Nasıl Yapılır?

Realme batarya değişimleri servisimizde profesyonel bir şekilde gerçekleştirilir. Realme bataryalarında uzmanlığı bulunan servis elemanımız aldığı telefonun kapağını doğru bir şekilde açar. Bu esnada telefona herhangi bir zarar vermez. Sonrasında ömrü tükenen bataryayı yerinden çıkarır ve yeni bataryanın takımını yapar. Ardından açtığı telefon kapağını doğru bir şekilde kapatır. Son olarak da telefonun açılıp açılmadığının kontrolünü yapar Realme telefonu sahibine teslim eder.

Batarya değişiminin tüm aşamaları telefonun sahibi olan kişi yanında gerçekleşir. Servisimizde gizli bölme bölümü bulunmadığı için işleme kişiler tanık olabilir. Bu aynı zamanda telefonun parçalarının değişmesi veya telefonun kaybolması gibi çekinceleri olan kişilerin rahatlamasına yardımcı olur.

Realme Batarya Değişimi
Realme Batarya Değişimi

Realme Batarya Değişimi Ne Zaman Yapılmalıdır?

Her marka ve modeldeki cep telefonun belirli bir batarya kullanım ömrü belirlenmiştir. Bu ömür tükendiğinde telefonlarda beklenmedik sorunlar ortaya çıkmaya başlar. Bu sorunlar bataryanın yenisiyle değiştirilmesiyle ortadan kalkabilir.

Realme telefonunuzun bataryasının değişmesi gerektiğini şu durumları yaşamanız durumunda anlayabilirsiniz;

  • Telefonda aşırı ısınma sorunu
  • Telefonun durduk yere kapanması sorunu
  • Bataryanın şişmesi sorunu
  • Donma ve yavaşlama sorunları
  • Şarj olmama sorunu
  • Hızlı şarj tüketme sorunu

Yaşadığınız bu sorunlarda kurtulmak için profesyonel ekibimizle çalışabilir ve kısa sürede yeni bataryanıza sahip olabilirsiniz. Ayrıca bizi tercih ederseniz batarya ve işlem garantili hizmet alabilirsiniz.

Realme Batarya Değişimi Fiyatı Ne Kadar?

Realme birden fazla modele sahip olan cep telefonu markasıdır. Bu nedenle modele bağlı olarak batarya fiyatları da belirlenir. Modele bağlı olarak yaşanan bu değişiklikler batarya değişimi hizmetimizin fiyatının da değişmesine neden olur. Elinizde bulunan modele uygun yapılacak batarya değişiminde fiyatın ne kadar olduğunu işlem öncesinde öğrenebilirsiniz.

Realme batarya değişim fiyatı ne kadar öğrenmek için Kadıköy Cep Dünyası web sitesi iletişim bölümünü kullanabilir veya telefon numaramızı kullanarak bilgi alabilirsiniz.

Batarya Değişim İşlemleri Ne Kadar Sürede Yapılıyor?

Servisimize gelerek bizzat teslim ettiğiniz Realme cep telefonlarınızı bataryası değişmiş olarak aynı gün içinde teslim alabilirsiniz. Değişim gerçekleşene kadar mekanımızda bekleyebilir ve değişim sonrası telefonunuz teslim alabilirsiniz. Realme bataryasının değişmesi 30-45 dakika arasında gerçekleşir ve size teslim edilir. Bu sayede zaman kaybetmeden telefonunuzu kullanmaya devam edebilirsiniz. Ancak değişim süresinin batarya değişimi gerektiren telefon sayısının fazla olması durumunda biraz daha uzayabileceğini bilmeniz gerekir. Ekibimiz bekleme süresini size bildirir ve bu esnada sizi ağırlar.

Batarya Değişimi Sonrası Bilgiler Silinir Mi?

Kadıköy semtinde hizmet veren servisimiz batarya değişimini gerçekleştirmesi için tercih ettiğinizde bilgileriniz telefonunuzda kalıp kalamayacağını merak edebilirsiniz. Sizlere sunduğumuz hizmet bataryanın değiştirilmesi üzerinedir. Bu nedenle değişim esnasında telefonunuzun bilgileriyle ilgilenilmez. Böylelikle telefonda bulundurduğunuz resim, uygulama veya müzik gibi belgeler silinmez. Ayrıca bizi tercih ettiğiniz için telefonda kayıtlı olan bilgilerinizin kopyasının alınması gibi sorunlar yaşamazsınız.

Batarya Değişimi İle İlgili Merak Edilen Sorular

Cep telefonunuzun bataryasını ilk defa değiştirecek ve servisimizle ilk defa çalışacaksanız merak ettiğiniz sorular olabilir. Bu soruları ve cevaplarını aşağıda bulabilirsiniz;

Batarya değişimi için verdiğim telefonumu aynı gün geri alabilir miyim?

Batarya değişimi için verdiğiniz Realme cep telefonunu aynı gün geri alabilirsiniz. Ancak bunun için telefonu elden teslim etmiş olmanız gerekir. Şehir dışından aldığımız telefonlarda değişim sonrası geri iade kargolara bağlı olarak birkaç gün sürebilmektedir.

Batarya dışındaki telefon parçalarının değişimi için servisinizi tercih edebilir miyim?

Deneyimli telefon servisimiz batarya değişimi dışında da hizmet verir. Örneğin Realme cep telefonunuzun ekran değişimine ihtiyacınız varsa bizi tercih ederek yeni ekranlara kavuşabilirsiniz. Ekran değişimi için telefon modeline göre ücret ödemesi yaparsınız.

Hafta sonu Realme batarya değişimini yaptırmam mümkün mü?

Evet hafta sonları da servisimize gelerek Realme cep telefonunuzun bataryasını değiştirebilirsiniz. Hafta sonlarında 09.00 ile 22.00 saatleri arasında servisimize gelebilirsiniz.

Bir cevap yazın