Güncel Fiyatlar İçin Lütfen Arayınız !
Telefon:   0 850 307 7577

Reeder Batarya Değişimi

Kadıköy Cep Dünyası > Web Dergi > Reeder Batarya Değişimi
Reeder Batarya Değişimi

Cep telefonları batarya değişimleri, teknik servisimizde, uzman elemanlarımız tarafından yapılmaktadır. Reeder modellerinin tümü için batarya değişimi yapıyor ve müşterilerimize, garantili hizmet veriyoruz. Reeder batarya değişimi için servisimize gelen müşterilerimiz, hemen hizmet alabiliyor ve batarya değişiminin yapılmasını sağlayabiliyorlar. Reeder model cep telefonlarının bataryalarını değiştirirken, batarya değişiminin yanı sıra, soket değişim, ekran değişimi, cam değişimi, kasa değişimi gibi hizmetleri de sunuyoruz. Tüm işlemlerimiz garantilidir ve müşterilerimizin gözü önünde işlemlerimizi yapıyoruz. Teknik servisimizde verilen tüm hizmetler için müşterilerimiz olumlu yorumlarda bulunmaktadır.

Reeder Batarya Değişimi Nasıl Yapılır?

Reeder modellerinin tümü için batarya değişim işlemlerini, tecrübeli elamanlarımız ile yapıyoruz. Batarya değişimine başlamadan önce işlem yapılacak olan alanı, statik elektrikten arındırıyor ve kamera ile takip edilmesini sağlıyoruz. Müşterilerimiz, tüm değiştirme aşamalarını görebilmektedir. Batarya değişimi için gerekli malzemeleri ve telefona uyumlu bataryayı hazırlıyoruz. Telefonun arka kapağını yerinden hasar vermeden çıkartıyor, bataryayı yerinden söküyoruz. Birebir uyumlu yeni bataryayı yerine takıyor ve tüm kapatma işlemlerini yapıyoruz. Değiştirme işlemi tamamlandıktan sonra telefonu açarak gerekli kontrolleri yapıyor ve müşteriye teslim ediyoruz.

Reeder Batarya Değişimi
Reeder Batarya Değişimi

Reeder Batarya Değişimi Ne Zaman Yapılmalıdır?

Cep telefonlarında kullanılan bataryalar, her modelde farklıdır ve batarya mAh değerlerine göre kullanım ömürleri vardır. Reeder modellerinde kullanılan bataryanın ömrü tamamlandığında, telefonda yavaşlama ve işlem yaparken donma gibi sorunlar görülmeye başlanacaktır. Bu sorunlar ile karşılaşıldığı zaman, bataryanın değiştirilmesi gerekiyor.

Telefonda yüklü bulunan uygulamalar, bataryadan güç çektiği için batarya ömrü tamamlandığında, istenilen güç verimli çekilemeyecektir. Bu telefonun kullanılmamasına, konuşurken kapanmasına, şarjının çok kısa süre içerisinde bitmesine neden olacaktır. Bir gün içerisinde telefonun birden fazla şarj edilmesi gerekiyor, batarya doluyken hızlı bir şekilde düşük seviyelere iniyorsa, batarya değiştirilmelidir.

Reeder Batarya Değişimi Fiyatı Ne Kadar?

Reeder telefonlarda meydana gelen şarj olmama, kendiliğinden kapanma gibi sorunlar görüldüğünde, servisimize gelerek, bataryanızı uygun fiyata değiştirebilirsiniz. Reeder modelleri için belirlenen batarya değişim fiyatları, modele göre değişiklik gösteriyor. Fiyat seçenekleri, sürekli güncellendiği için müşterilerimiz, servisimize gelerek ya da telefonla iletişim kurarak, kullandıkları model için batarya değişim fiyatlarını öğrenebilirler. Servisimizde batarya değişim fiyatları 70 TL ile 250 TL arasında değişmektedir. Her model için her zaman en uygun batarya değişim fiyatı seçenekleri sunuyoruz.

Batarya Değişim İşlemleri Ne Kadar Sürede Yapılıyor?

Cep telefonu teknik servisi olarak, müşterilerimize, batarya değişim işlem sürelerini, telefonun bize ulaştırma şekline göre farklı süreler veriyoruz. Müşterimiz, telefonu servisimize kendisi getirdiğinde, iş yoğunluk durumuna göre 20 dakika ile 1 saat arasında batarya değiştirme işlemlerini yapıyoruz. Uzakta bulanan ve kargo ile gönderim yapanlara en fazla 3 iş günü içerisinde değişim yapacağımızı bildiriyoruz. Kargo ile gönderilmiş olan telefonları yine müşterimize kargo ile ulaştırıyoruz.

Batarya Değişimi Sonrası Bilgiler Silinir Mi?

Cep telefon modellerinin hiç birisinde, batarya değişimi sonrasında bilgiler silinmemektedir. Servisimizde, elemanlarımız, batarya değişimi yaparken, telefonda kayıtlı bilgileri hiçbir şekilde kontrol etmemekte ve bilgilerin gizliliğine önem vermektedir. Reeder modellerinde Android sürümleri kullanılıyor.

Batarya değişim işlemleri ile işletim sisteminin bir bağlantısı olmadığı için bilgiler her zaman güvende kalıyor. Reeder telefonlarda bilgilerin silinebilmesi için format atılması ve android işletim sisteminin yeniden yüklenmesi gerekiyor. Servisimizde müşterilerimize, batarya değişimlerinde bilgilerinin silinmeyeceği garantisini veriyoruz.

Batarya Değişimi İle İlgili Merak Edilen Sorular

Elektronik cihazlarda, batarya büyük öneme sahiptir ve cihazın verimli kullanılmasını sağlamaktadır. Reeder cep telefonları için batarya değişimi hizmeti veriyoruz. Müşterilerimizin batarya değişimi ile ilgili merak ettikleri ve sordukları çeşitli sorular vardır. Bunlardan bazıları şunlardır.

Batarya değişimi garantili mi yapılıyor? Teknik servisimizde yapılan tüm işlemler için işçilik garantisi veriyoruz. Reeder modellerini batarya değişimleri ise 6 ay garantilidir.

Batarya değiştirilmezse ne olur? Cep telefonlarında kullanım ömrü dolan bataryalar, şarj edilirken ısınmaya ve şişme yapmaya başlar. Isınan batarya telefona zarar verecektir. Şişme yapan bataryalar, telefon ekranına baskı oluşturacak ve ekranın kırılmasına neden olabilecektir. Bunun için batarya değişimi çok önemlidir.

Batarya değişimi yapılırken bilgilerim kopyalanır mı? Teknik servisimizde, batarya değişimi yapılan alan 7/24 kamera ile izlenebilmektedir. Ayrıca teknik elemanlarımız, müşterilerimizin gözü önünde değiştirme işlemi yaptığı için kopyalama ve kontrol etme durumu söz konusu değildir.

Bir cevap yazın