iPhone Ekran Değişimi

Kadıköy Cep Dünyası > iPhone Ekran Değişimi

İphone ekran değişimi işlemi bilindiği üzere oldukça maliyetli bir işlemdir. Bu sebeple de iphone kullanıcıları her zaman ekranlarını en iyi şekilde korumayı amaçlamaktadır. Bazen korumaların aksatıldığı durumlarda ya da dikkatsiz kullanımlarda ekranlar zarar görebilmektedir. Ekranlar zarar gördüğünde onarımları çok mümkün olmazken firmamız gibi yetkin adreslerde ekranların değişimlerinin gerçekleşmesi gerekmektedir.

Telefonlarının modellerini bizlere belirten kişiler, sektörde alabilecekleri en iyi teklifi alacaklardır. Bunun sonrasında istedikleri tarih ve saatte telefonlarını bizlere ulaştırarak ekran değişimi işlemlerinin gerçekleşmesini sağlayabilmektedir. Özellikle iphone gibi kaliteli telefonların ekran değişimlerinde bizler gibi güvenilir adreslere gidilmesi önemli olmaktadır.

İphone Ekran Değişimi Neden Yapılır?

İphone ekran değişimi ihtiyacı, birçok farklı sebepten dolayı oluşabilmektedir. İphone ekranları farklı katmanlardan oluşmaktadır. İç ekran, dokunmatik alan ve dış cam şeklinde bir yapıya sahip olan ekranlarda yaşanan sorunlar, kullanıcıların ekranlarını değiştirmesine sebep olmaktadır.

  • İphone modellerinin iç ekranlarında yaşanan kırılma ya da çatlama durumlarında,
  • İphone modellerinin dokunmatik kısımlarında yaşanmaya başlanan hissizlik durumlarında,
  • Ön camın darbeler sebebiyle kırılması ya da çatlaması durumunda ekran değişikliklerinin gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Ekran değişikliğine sebep olabilecek bu olumsuz durumlar olduğunda firmamız ile iletişime geçmek en doğru tercih olacaktır. Bu aşamada kullanıcıların uygulayacakları yöntemler, her zaman telefonların çok daha kötü bir duruma gelmesine sebep olabilmektedir. Bu yüzden telefonların profesyonel ellere bırakılması önemlidir.

İphone Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Firmamıza ulaşım için internet sitemizde yer alan iletişim bilgilerini kullanan kişiler, telefonlarını bizlere ulaştırabilmektedir. Açık adresimize gelerek telefonlarını bize teslim edebilen kullanıcılar, isterlerse kargo ile birlikte de telefonlarını bizlere ulaştırabilmektedir. Bunun sonrasında firmamızın uzman çalışanları, telefon üzerinde gerekli işlemleri yapmaya başlamaktadır. Özel ekipmanlar ile sökülen ekranların yerine yeni ekranların montajı yapılmaktadır.

Sonrasında ekranın doğru bir şekilde çalıştığı kontrol edilerek üzerine koruyucu cam takılmaktadır. Firmamızda gerçekleştirilen ekran değişim işlemlerinde bu koruyucu camlar hediye edilmektedir. Böylece kullanıcıların tekrar benzer bir sorun yaşamaması sağlanmaktadır. Firmamız tarafından iphone modelleri için sunulan ekran değiştirme hizmetini almak için sizler de bizlerle iletişime geçebilirsiniz.