Güncel Fiyatlar İçin Lütfen Arayınız !
Telefon:   0 850 307 7577

Sony Şarj Soketi Değişimi

Kadıköy Cep Dünyası > Uncategorized > Sony Şarj Soketi Değişimi
Sony Şarj Soketi Değişimi

Sony cep telefonu kullanıcı sayısı çok fazladır ve servisimiz, tüm kullanıcılara güvenilir hizmetler sunmaktadır. Sony şarj soketi değişimi işlemlerinin güvenilir bir şekilde yapıldığını tüm kullanıcılara göstermeye çalışıyoruz. Alanında uzman kişilerle verdiğimiz hizmetler sayesinde, hizmetlerimizden faydalanan müşterilerin, olumlu yorumlar yaptıkları görülmektedir.

Şarj soketi sorunlarının çözümünün garantili ve güvenilir yapıldığını gösterebilmek için tüm işlemlerimizi, 7/24 kamera takip sistemi altında yapıyoruz. Kamera ile izlenen alanda ve müşteri gözü önünde yaptığımız işlemler sayesinde, telefondaki bilgilerin kopyalanması, okunması gibi sorunların yaşanmamasını sağlıyoruz.

Bu şekilde hizmet sunduğumuzu gören müşterilerimiz, telefonlarını bizlere güvenle teslim edebiliyor. Birçok kullanıcı şarj soketi değiştirilirken, başka parçalarda değiştirilir mi diye endişeye kapılır. Müşteri gözü önünde değişimler yaparak, bu endişeleri ortadan kaldırıyoruz.

Sony Şarj Soketi Değişimi Nasıl Yapılır

Şarj soketi değişimi ya da tamiri işlemleri sırasında telefonda kayıtlı bulunan hiçbir bilgi silinmez. Sony şarj soketi değişimi yapılırken, bilgilerin silinmeyeceği ve değiştirilen parçaların 6 ay garantili olduğunu müşterilerimize bildiriyoruz. Alanında uzman elemanlar tarafından yapılan işlemlerin her aşaması için garanti veriyoruz.

Servisimizde, tamir işlemleri için gizil bölümler bulunmamakta, tüm değişim ve tamir işlemlerinin, kamera ile takip edilmesini ve göz önünde yapılmasını sağlıyoruz. Sony şarj soketi değişim işlemleri, şarj almama sorununu tespit ettikten sonra gerçekleştiriyoruz. Şarj soketinde meydana gelen kirlenme, oksitlenme ya da kırılma gibi durumlar, şarj sorununa neden olabiliyor.

Bu sorunları tespit ettikten sonra, orijinal yedek parça kullanarak değişim işlemlerini hemen yapıyoruz. Şarj soketlerinin yerinden kolaylıkla çıkartılabilmesi için özel aparatlar kullanıyoruz. Yeni şarj soketini, yerine sağlam olarak monte ediyor ve telefonu sağlam olarak müşteriye teslim ediyoruz.

Sony Şarj Doldurmama ve Şarj Soketini Kırılması

Mobil cihazların modellerine göre parça yapıları ve sağlamlıkları değişmektedir. Şarj soketi değişimi ya da farklı tamir hizmetleri sunan servisimiz her zaman garantili işlemler sunuyor. Şarj soketi değişimi fiyatı ve güvenilir işlemler nedeniyle, Google haritalarda, servisimizle ilgili yüksek olumlu müşteri yorumları yer alıyor.

Servisimiz hakkında araştırma yapanlar, olumlu yorumların sayısının çok fazla olduğunu görebilir. Şarj soketinin kırılması, yanlış şarj aleti ile aşırı zorlama ya da telefonun yüksekten sert zemine düşmesi sonucu oluşabilir. Şarj doldurmama sorunu, şarj soketinin kırılması ya da kirlenmesine bağlı olabiliyor.

Müşterilerimizin gözü önünde tamir için açmış olduğumuz telefonların, şarj soketlerini sökmeden kontrol ediyor ve sorunu tespit etmeye çalışıyoruz. Şarj doldurmama sorunu çözülmeden, mobil cihazların kullanımı mümkün değildir. Bunun için uzman elemanlarımız, tüm sorunları en kısa sürede çözerek, müşterilerimize cihazları sağlam ve çalışır vaziyette teslim etmektedir.

Sony Şarj Almama Sorunu

Mobil cihazlarda şarj almama sorununun birçok nedeni vardır. Sony marka cep telefonları şarj almadığı zaman öncelikle şarj kabloları kontrol edilmelidir. Şarj kablosu sağlamsa, sorun şarj soketinde olabilir. Şarj soketleri, telefon ana kartı üzerinde lehim ile bağlanmıştır. Aşırı zorlama durumlarında, şarj soketinin kırılması, içeriye doğru kaçması ve hasar görmesi kaçınılmaz olur.

Servisimizde, şarj soketi ile ilgili yapılan tüm işlemlere garanti veriyoruz. Uzman elemanlarımız tarafından yapılan işlemlerde, sony şarj soketi değişimi fiyatı konusunda da tüm müşterilerimize, en uygun seçenekleri sunuyoruz. Şarj almama sorunu, elemanlarımız tarafından 30 dakika gibi kısa bir süre içerisinde çözülmekte ve müşterilerimizin telefonlarını kullanmalarını sağlamaktadır.

Şarj Soketi Değişimi Fiyatı Ne Kadar?

Sony şarj soketi değişimi fiyatı listesini, müşterilerimize gösteriyoruz. Fiyat listesinde, sony markasının tüm modelleri ve işlem fiyat seçenekleri yer alıyor. Alanında uzman elemanlarımız, müşterimizin gözü önünde ve kamera takibi altında yaptığı tüm işlemlerin garantili olmasını sağlıyor. Şarj soketi değişimi sonrasında müşterilerimize 6 ay garanti veriyoruz. Sony modellerine göre orijinal yedek parça kullanıyor ve hem işlemlerin hem de parçaların garantili olmasını sağlıyoruz.

Şarj soketlerinin değişimi işlemlerinde özel aparatlar kullanıyor ve tüm işlem aşamalarının güvenli yapılmasını sağlıyoruz. Müşterilerimiz, yaptığımız işlemleri seyredebiliyor, kendilerine, telefonlarında bulunan hiçbir bilginin silinmeyeceğini işlem öncesinde bildiriyoruz. Bu güvence ile müşterilerimiz, telefonlarını bizlere teslim ediyor ve tamir edilmesini sağlıyor. Uzakta bulunan kullanıcılar, sony marka cihazlarını, şarj soketi değişimleri için kargo ile gönderebiliyor. Tamir sonrası anlaşmalı kargo geri gönderiyoruz.

 

Bir cevap yazın