Vestel Batarya Değişimi

Kadıköy Cep Dünyası > Web Dergi > Vestel Batarya Değişimi
Vestel Batarya Değişimi

Vestel marka cep telefonları için yıl boyunca yedek parça ve işçilik garantisi vererek tüm servis hizmetlerimizi sunuyoruz. Hizmetlerimizle ilgili müşterilerimizin yapmış oldukları olumlu yorumlar, internet aramalarında da ilk sırda yer almamızı sağlıyor. Vestel batarya değişimi işlemlerinin tümünü müşterilerin gözü önünde en hızlı şekilde yapıyoruz. Vestel telefon kullanıcıları, batarya değişiminde bilgilerinin silinmediğini, bilgilerinin kontrol edilmediğini ve kopyalanmadığını bilmelidir. Bu garantiyi tüm müşterilerimize veriyor, işlemleri kamera kaydı altında ve müşteri yanında yapıyoruz. Teknik servis olarak garantili işçilik hizmetleri sunuyor ve kaliteli ürünlerin kullanılmasını sağlıyoruz.

Vestel Batarya Değişimi Nasıl Yapılır?

Vestel telefonlarınız kendiliğinden kapanmaya başladıysa, bataryanın bozulmuş olduğunu gösterecektir. Kullanıcılar, telefonlarını kullanabilmek için bir günde birden fazla şarj ediliyorsa, batarya değiştirilmelidir. Vestel telefonların batarya değiştirme işlemlerini uzman ekiplerimiz ile yapıyor ve işlemlerin güvenli yapılmasını sağlıyoruz. Vestel telefonların bataryaları, diğer telefonlarda olduğu gibi tak çıkar modelinde değildir. Bunun için servis ortamında değiştirilmelidir. Teknik servis olarak hizmet veriyor ve en sağlıklı ortam oluşturarak, batarya değişimlerinin güvenli yapılmasını sağlıyoruz. Özel aletler kullanarak bataryayı telefon üzerinden söküyor, yeni bataryayı yerine takıyoruz.

Batarya Değişiminin Önemi?

Batarya değişimi, telefonun güvenli ve uzun süre sorunsuz kullanımı için önemlidir. Vestel telefonlarda batarya sorunlarının çoğu kullanıcı hatalarından kaynaklanmaktadır. En çok görülün sorun batarya ısınması ve batarya şişmesidir. Telefon kullanılırken ısınma yapan bataryalar, çeşitli güvenlik riskleri oluştururken, telefonda farklı arızalara neden olabilecektir. Her kullanıcı telefonunu, ilk günkü gibi verimli ve güvenli kullanmak ister. Servisimizde, arızalanmış bataryalar yenileri ile hemen değiştirilmektedir. Yeni batarya kullanarak, değişim sonrası telefonun en iyi performansla çalışmasını sağlıyoruz. Arızalı bataryalar, şarj edilirken de çeşitli sorunlara neden olabilecek ve elektriksel sorunlara neden olabilecektir.

Vestel Batarya Değişimi
Vestel Batarya Değişimi

Vestel Pil Sağlını Öğrenme?

Android kullanan cep telefonu markalarından birisi de Vestel akıllı cep telefonlarıdır. Vestel akıllı cep telefonu kullanıcıları, android menü seçeneklerinden faydalanarak, telefonları üzerinden çeşitli ayarları yapabilmektedir. Pil sağlığını öğrenmek isteyenler için android sisteminde kullanılabilecek bir menü bölümü yoktur. Teknik servis olarak, pil sağlığı ölçümlerini özel cihazlar ile yapabiliyoruz. Kullanıcıların telefon üzerinden pil sağlığını öğrenebilmesi için özel uygulama kullanmalıdır. Doğru bilgilere ulaşabilmek için tercih edilen uygulamalardan birisi accubattery uygulamasıdır.

Batarya Değişimi Fiyatı Ne Kadar?

Vestel telefonlar için batarya değişimi fiyat seçeneklerimizi her model için ayrı ayrı belirliyoruz. Batarya değişim fiyat tablomuz, her marka için ayrı ayrı belirlenmiştir. Servisimiz tarafından hazırlanan batarya değişimi fiyat tablosunu incelemek isteyen ya da tabloda telefon modelini bulamayanlar telefonla arayarak bilgi alabilecektir. Batarya değişimlerinde işçilik garantisi veriyoruz. İşlem sonrası hem işçilik hem de batarya garanti belgesini düzenliyoruz. Batarya değişiminde telefondaki bilgilerin silinmemesini ve güvende kalmasını sağlıyoruz. Uygun fiyatlı hizmetlerimiz kesintisiz olarak devam etmektedir.

Pil Sağlığı Nasıl Arttırılır?

Vestel telefonlarını şarj eden ve %100 olduğunu görenler, batarya seviyesinin aniden %30 seviyelerine düştüğünü gördüğünde hemen batarya değişimi yaptırmalıdır. Batarya değişim sonrasında pil sağlığını arttırmak ve sık aralıklarla batarya değişimine son verebilmek için telefon üzerinden bazı işlemler yapılabilecektir. Hangi işlemlerin yapılacağını bilmeyenler teknik servisimizden bilgi alabilecektir. Pil sağlığının arttırılabilmesi için ekran parlaklığının yüksek olmaması, konum bilgisinin kapalı olması önemlidir. Telefonda yüklü bazı uygulamaların güncellemelerinin kapalı tutulması, pil sağlığını önemli ölçüde arttıracaktır.

Bataryayı Uzun Süre Kullanmanın Yolları

Vestel telefonlarda karşılaşılan batarya sorunlarının başında, yanlış şarj etme yöntemlerinin neden olduğu kullanım ömrünün azalması gelmektedir. Batarya değişimi yaparak, sorunlarda kurtulmak mümkündür. Değiştirilen bataryanın ise daha uzun kullanılabilmesi için değişim sonrasında şarj etme işlemlerine dikkat edilmesi gerekiyor. Şarj öncesinde bataryanın tamamen boşalması sağlanmalıdır. Şarja takıldığında telefonu kapalı tutmak ya da açık olsa bile kullanmamak uzun kullanım için önemlidir. Şarja takılan telefon üzerindeki bazı uygulamaların kullanılması, aşırı güç çekecektir ve ısınmaya neden olacaktır. Şarj ederken ısınan bataryada şişme sorunu görülecektir. Bu bataryanın kullanım ömrünü azaltırken, şarjın hızlı bitmesine neden olacaktır. Orijinal şarj aleti kullanılmalı ve şarja takılı bulunan telefon koltuk gibi yumuşak zemin üzerine değil daha sert zeminler üzerine bırakılmalıdır.

Bir cevap yazın