Xiaomi Batarya Değişimi

Kadıköy Cep Dünyası > Web Dergi > Xiaomi Batarya Değişimi
Xiaomi Batarya Değişimi

Cihazınızı aldıktan sonra uzun süre aynı performans ve batarya kalitesi ile çalışmasını isteseniz de mümkün olmayacaktır. Kullanım şekline ve ömrüne bağlı olarak bir süre sonra hangi model olursa olsun telefonunuzun bataryasının değişmesi kaçınılmaz olur. Xiaomi batarya değişimi işlemlerinde Google haritalar üzerinden arama yapıldığında en çok olumlu müşteri yorumuna sahip olan teknik servis ile çalışmanız alacağınız verimin de artmasını doğrudan sağlayacaktır.
Servisimiz tarafından sağlanan değişim işlemlerinden memnun kalan müşterilerimizin yorumları ihtiyacınız için doğru yerde olduğunuzu anlamanıza yeterlidir. Alanında uzman ve model bazında çalışan elemanlarımız aracılığı ile yaptığımız değişim işlemlerine garanti veriyor olmamız da işçilik ve kullanılan bataryaların kalitesine ne oranda güvendiğimizin en kesin kanıtıdır.

Xiaomi Batarya Değişimi Nasıl Yapılır?

Batarya değişimi için Xiaomi marka bir cihazınız olması halinde güvenilir bir servis arayışınız başlayacaktır. Servisimizin en ayırt edici yönlerinin başında güvenli hizmet anlayışımız gelir. Telefonunuz işlem sırasında müşterinin yanında açılarak değişimi yapılır. Bu durum müşterilerimizin bilgilerinin alınması veya parçalarla alakalı bir değişim olması konusunda aklında soru işareti kalmasının da önüne geçer. Gizli herhangi bir değişim odamız bulunmamakla birlikte kesintisiz şekilde kamera ile güvenlik kaydı alınır. Değişim işlemlerinde hassas davranıyor olmamız hizmet alan kişilerin yeniden servisimizi tercih etmesinde de ana nedendir.

Batarya Değişiminin Önemi?

Garantili bir şekilde batarya değişim işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Xioami için 6 ay geçerli şekilde garanti vererek değişim sağlanır. Batarya konusunda hassas davranılması ve performans düşmeye başladığında gereken kontrollerin yapılması konusunda tüm müşterilerimize gereken bilgilendirmeleri yapıyoruz. Çünkü bataryanın değiştirilmemesi bir süre sonra alacağınız cihaz performansında ciddi kayıpların olmasına neden olabilir. Cihazın ısınmaya başlaması, şarj almaması, şarj aletinin zorlamaya bağlı hasar alması, giriş soketinin yıpranması, sürekli kendi kendine açılıp kapanma gibi olasılıkların yaşanması beklenmelidir.

Xiaomi Batarya Değişimi
Xiaomi Batarya Değişimi

Xiaomi Pil Sağlını Öğrenme?

Alanında uzman, eğitimli ve tecrübe sahibi çalışanlarımız tarafından yapılan batarya değişim işlemleri sırasında en sık sorulan sorulardan bir tanesi pil performansının nasıl öğrenileceğidir. Akıllı cihazınızın ayarlar sekmesinden pil ve tasarruf kısmına gelerek gereken kontrolleri yapmanızı öneriyoruz. Pil performansını gösteren ölçütün %80 altında olması artık bataryanın yenilenme zamanının geldiğini ortaya koyar. Garantili hizmet ve yüksek olumlu müşteri yorumu bulunan servisimize gelerek performansın kontrol edilmesini de talep edebilirsiniz.

Batarya Değişimi Fiyatı Ne Kadar?

Xiaomi cihazınızın bataryasının değiştirilmesine karar verdiğinizde bunu ötelemeden kısa sürede gerçekleştirmenizi öneriyoruz. Şeffaf işlem ve göz önünde yapılan değişim işlemlerimiz oldukça uygun rakamlı olması ile de dikkat çekiyor. En iyi performansı sunacağını düşündüğümüz bataryaların kullanılmasına önem veriyoruz. Garantili hizmet anlayışımızın çıkış noktalarından birisi de budur. Batarya değişim fiyatı konusunda en iyi performansa karşılık uygun rakam alacağınızı bilerek servisimizi tercih edebilirsiniz. Modele ve bataryanın yedek parça rakamına göre değişkenlik gösteren bir durum olmasından dolayı net rakam öğrenmek için servisimizden bataryanın kontrolünü istemek en doğrusu olacaktır.

Pil Sağlığı Koruma

Cihazın pil sağlığını artırmaya çalışmak batarya değişimlerinden sonra dikkat edilmesi gereken noktalar arasında yer alır.

Servis olarak değişim işlemlerinden sonra müşterilerimize pil dayanıklılığını artırma noktasında bazı önerilerde bulunuyoruz:

  • Ekran parlaklığında otomatik veya tasarruf modu açılmalıdır,
  • Kullanılmadığı zamanlarda wifi kapalı olmalıdır,
  • Ekran parlaklığı gerekli olmadığında azaltılarak göze de zarar vermesi engellenmelidir,
  • Konum ve GPS özellikleri kullanılmadığında gereksiz yere açık bırakılmamalıdır,
  • Hareketli veya çeşitli uyaranlar karşısında değişim sağlayan duvar kağıdı seçilmemelidir,
  • Otomatik güncellemeler yerine onayla güncelleme yapma seçeneği aktif edilmelidir,
  • Otomatik ekran kilidinin süresi düşürülerek gereksiz yere ekranın açık kalması önlenmelidir.

Bunların uygulanması kaliteli malzeme kullanılarak ve uzman çalışanlarımız tarafından profesyonel şekilde değişimi yapılan cihaz bataryasının daha da uzun süre kullanılır olmasına katkıda bulunacaktır.

Bataryayı Uzun Süre Kullanmanın Yolları

Bataryanızın uzun süre kullanılması için verdiğimiz önerileri uygulamanız yararlı olacaktır. Aynı zamanda şarja takmadan önce bataryanızın kritik seviyede olmasını beklemek, tamamen şarj olmadan adaptörden çekmemek de önemlidir. Kapalı şekilde şarj edilmesi de alınacak performans karşısında etkili olur. Öneriler uzun yıllara dayanan teknik servis başarılarımız ve hizmetimiz sayesinde netleştiğinden uygulanması alınacak batarya performansı üzerinde etkili olacaktır.

Bir cevap yazın