Xiaomi Mi Note 10 Lite Ekran Değişimi

Kadıköy Cep Dünyası > Web Dergi > Xiaomi Mi Note 10 Lite Ekran Değişimi
Xiaomi Mi Note 10 Lite Ekran Değişimi

Xiaomi Mi Note 10 Lite ekran değişimi için sizler de bir an önce bizimle iletişime geçin ve alanında uzman bir ekip ile hızlı çözümler elde edebilirsiniz. Servisimizde tüm ekran değişimleri orijinale en yakın Xiaomi ekranlar ile yapılır. Bunun yanında değişimler için son teknoloji ekipmanlar ile gerçekleştirir. Ayrıca orijinale en yakın ekranlar ile telefonlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi özellikler performans açısından kayıp yaşamaz. Bunun yanında servisimizde siz değerli müşterilerimiz için ekran değişimleri;

  • Her zaman orijinale en yakın ekranlar ile yapılır.
  • Ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler hiçbir şekilde silinmez ya da zarar görmez.
  • Bunun yanında değişimler parça ve işçilik garantisi ile gerçekleştirilir.
  • Değişimler için steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odaları kullanılır.
  • Ayrıca ekran değişimi esnasında ise işlemler tamamen sizlerin yanında ve gözü önünde olur.

Xiaomi Mi Note 10 Lite ekran değişimi ile aynı zamanda sizler de telefonlarınızı kargo ile servisimize gönderebilir ve ekranlarınızda yaşadığınız sorunları bizimle ortadan kaldırabilirsiniz. Servisimize kargo ile göndermiş olduğunuz telefonlarınız, kısa süre içerisinde ekran değişimi yapılarak tekrar kargo ile tarafınıza geri gönderilir. Ayrıca servisimizde kargo ücretleri çift taraflı olarak firmamıza aittir. Diğer yandan çizik, çatlak ya da kırık ekran değişimi hizmetleri servisimiz bünyesinde garantili olarak sizlere sunulur. Telefon ekranlarınızda yaşadığınız sorunlar için sizler de servisimiz ile en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler alabilirsiniz. Ekran değişimi sonrasında ise yeni ekranlarınızda yaşadığınız sorunlar için servisimizin ücretsiz destek hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Xiaomi Mi Note 10 Lite Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Telefon servisimizde ekran değişimleri alanında uzman ekibimiz ile oldukça hızlı bir şekilde gerçekleştirilir. Xiaomi telefonların ekran değişimlerinde ortalama 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde sizlere yardımcı olan firmamız, aynı zamanda gerekli testleri ve kontrolleri yaparak telefonlarınızı teslim eder. Bunun yanında ekran değişimi sonrasında sizlerin de kendi ekranlarınızı kontrol etmenize izin verilir. Bu şekilde ekranlarınızı kontrol edebilir ve herhangi bir sorun olmaması halinde telefonlarınızı teslim alabilirsiniz.

Xiaomi Mi Note 10 Lite Garantili Ekran Değişimi

Servisimiz bünyesinde Xiaomi telefonların ekran değişimleri her zaman garanti kapsamında yapılır. Sizler de hızlı ve güvenilir bir ekran değişimi hizmeti için hemen bizimle iletişime geçebilir ve en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile değişim hizmetleri alabilirsiniz. Diğer yandan ekran değişimi sonrasında yeni ekranlarınızda yaşadığınız sorunlar için de ücretsiz destek hizmeti sunduğumuzu belirtmek isteriz.

Xiaomi Mi Note 10 Lite Ekran Değişimi Sonrasında Bilgilerim Silinir Mi?

Xiaomi ekran değişimi ile sizler de telefon ekranlarınızda meydana gelen tüm sorunları kısa sürede ortadan kaldırabilir ve bunun yanında servisimiz ile hızlı çözümlere ulaşabilirsiniz. Telefon servisimizde tüm Xiaomi ekran değişimleri son teknoloji ekipmanlar ile sizlerin yanında ve gözü önünde gerçekleştirilir. Ayrıca steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında işlem yapılır. Ekran değişimi ardından telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez ya da kaybolmaz. Bunun nedeni uzman ekibimizin telefonlarınızda yalnızca görüntü birimi üzerinde işlemler yapmasıdır. Böylece telefonlarınızda yer alan fotoğraf, video, rehber, oyun ve uygulama gibi bilgiler asla silinmez ya da zarar görmez. Sizler de telefonlarınızda bulunan bilgiler herhangi bir şekilde zarar görmeden ekran değişim hizmeti almak istiyorsanız, daha fazla zaman kaybetmeden teknik servisimiz ile geçebilir ve uzman ekibimiz ile hızlı ve kaliteli çözümler elde edebilirsiniz.

Xiaomi Mi Note 10 Lite Panelli Ekran Değişimi

Servisimiz bünyesinde tüm ekran değişimleri konusunda uzman bir ekip ve son teknoloji ekipmanlar ile yapılır. Bunun yanında telefon servisimizde ön cam değişimi yerine her zaman panelli ekran değişimleri gerçekleştirilir. Böylece telefon ekranlarınızı oluşturan iç ekran, dokunmatik panel, ön cam ve dış panel gibi parçaların tamamı değiştirilir. Ayrıca panelli ekran değişimleri ile daha sonradan telefon ekranlarınızda sarı leke ya da beyaz nokta gibi sorunlar meydana gelmez. Bu şekilde ekran değişimi ardından telefon ekranlarınız hem daha dayanıklı hem de uzun ömürlü olur.

Bir cevap yazın