Xiaomi Redmi Note 10 Ekran Değişimi

Kadıköy Cep Dünyası > Web Dergi > Xiaomi Redmi Note 10 Ekran Değişimi
Xiaomi Redmi Note 10 Ekran Değişimi

Cep telefonu piyasasında büyük bir hızla büyüyen xiaomi telefonların da diğer cihazlarda olduğu gibi en büyük sorunlarıdan biri ekran kırılması. Xiaomi redmi note 10 telefon sahiplerinin en sık yaşadığı problemlerin başında ekran kırılması gelmektedir. Gerek firmamızı arayıp gerek firmamıza gelen müşterilerimizden en çok duyguğumuz şikayettir. Teknoloji ne kadar gelmiş olsa da henüz çok sağlam bir ekran maalesef üretilemedi. Ekran kırılması sonrası bir çok işimiz aksayabilmektedir. Firmamız günlük hayattın hızından eksik kalmamanız için onarım işlemlerini 40 dakika da yapmaktadır.

Xiaomi Redmi Note 10 Ön Cam Değişimi Nasıl Yapılır?

Ön cam cam değişiminin nasıl yapıldığını anlatmaya başlamadan önce firma olarak ön cam değişimi işlemini yapmadığızı belirtmeliyiz. Ön cam değişimi yerine komple iç dış ekran değişimi yapmaktayız. Xiaomi Redmi Ön camın onarımı cihazınıza kalıcı zararlar verebilir.

Note 10 Ön camın değişimi sırasında çok yüksek derecede ısı verilmektedir. Bu yüksek ısı cihazınızın iç ekranının dokunmatiğine zarar verir. Aynı zamanda sarı leke ve siyah, beyaz noktaların oluşmasına da sebep olur. Yapıştırma esnasında kullanılan kimyasal yapıştırıcı iç ekrana akıp ekrana kalıcı zararlar verir. Uygun fiyatlı olmasından kaynaklı tercih edilen cam değişimi sonrası ekran değiştirmek zorunda kalabilirsiniz. Bu işlemler sırasında sıkıntı yaşamamanız yapan yerin profesyonelliğine değil tamamen şansınıza bağlıdır. O yüzden kesinlikle ön cam değişimi yapmayıp ekran değişimi yaptırmanızı tavsiye etmekteyiz.

Xiaomi Redmi Note 10 Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Kırık ekran değişimi servisimize geldiğiniz andan itibaren maksimum 1 saat içinde değiştirilmektedir. İşlemlerin bu kadar kısa sürmesinin asıl sebebi bünyemizde Xiaomi uzmanı ekip arkadaşlarımızın olmasıdır. Xiaomi uzmanlarımız cihazınızı büyük bir tizilik ile onarmaktadır. Yıllardır onarımlarını gerçekleştirdikleri xiaomi cihazlar sayesinde büyük bir pratiğe sahiptirler. Cihazlarınızı çok kısa süre içinde göz önünde yani siz onarımı izlerken değiştirmekteyiz.

Değişim sırasında cihazınız gözünüzün önünde ayrılmamaktadır. Firmamızda hiç bir kör nokta olmamakla beraber 7/24 güvenlik kaydı da alınmaktadır. İşlemleri izlerken aynı anda çayınızı ve kahvenizi de içebilirsiniz. Güvenilir hizmetimiz sırasında dilerseniz Kadıköy Manzarımızı izleyebilir; istersenizde cihazın başında durabilirsiniz.

Yaptığımız Xiaomi Redmi Note 10 Teknik Onarım Hizmetleri

Xiaomi Redmi Note 10 cihazlarda sadece ekran değişimi değil diğer türlü yaşadığınız sorunda bize ulaşabilir detaylı bir bilgiye sahip olabilirsiniz. Verdiğimiz hizmetler genel olarak

 • Note 10 Batarya değişimi
 • Redmi Note 10 Şarj soketi değişimi
 • Xiaomi Redmi Note 10 Kapak Değişimi
 • Redmi Note 10 Mikrofon Değişimi
 • Note 10 Hoparlör Değişimi
 • Xiaomi Arka Kamera Değişimi
 • Xiaomi Redmi Note 10 Ön Kamera Değişimi
 • Kasa Değişimi
 • Xiaomi Redmi Note 10 Anakart Tamiri

gibi her onarımı genel olarak 2 saat gibi bir süre içinde teslim alabilirsiniz ( bazı onarım hizmetleri hariç)

Xiaomi Redmi Note 10 Ekran Değişimi Ücreti Nedir ?

Müşteri memnuniyetini en ön safhada tutan teknik servisimiz fiyatlandırma konusunda da aynı şekilde davranmaktadır. Fiyatlandırma yapmadan önce en kaliteli hizmete karşın en uygun fiyatı vermekteyiz. Müşterilerimizin hem kaliteden yana sıkıntı çekmeden ne üst kaliteyi almalarını ve bütçe dostu fiyata yaptırmaları için elimizden geleni yapmaktayız. Redmi Note 10 AA++ ekran değişimi fiyatımız 1000 TL’dir.

Cep telefonlarının ekranları yurt dışından ithal edilmektedir. Fiyatlar dolar kuruna bağlı olmakla beraber değişiklik göstermesi çok yüksektir. Fiyatlardaki bu dalgalanmadan etkilenmemek için firmamıza cihazınızı göndermeden önce veya gelmeden önce bizi aramanız daha sağlıklı olacaktır.

Teknobest’e (Kadıköy Cep Dünyası) Nasıl Gelirim?

Metrobüs veya Marmarayı kullandığınızda;
İşyerimiz, Söğütlüçeşme durağından Kadıköy Altıyol Boğa yönüne ilerleyerek yaklaşık 6 dakika sonra sahile inen yol üzerinde yaklaşık 20 metre aşağıda sağda bulunmaktadir.

Metro ya da Vapur kullandığınızda;
İşyerimiz, Kadıköy vapur iskelesinden ya da Kadıköy metro durağından, Boğa heykeline çıkan cadde üzerinde yer alan Garanti Bankasının ilerisinde sol tarafta yer almaktadır.

Google Adres Tarifi İçin Tıklayın

Telefon: 0216 338 37 72 / 0552 356 72 72 – WhatsApp Destek Hattı: 0552 356 72 72

Çalışma Saatlerimiz: Her gün 09.30 – 22.30 arası açığız.

Dilerseniz Google Haritalar‘dan Müşteri Yorumlarımızı İnceleyebilirsiniz.

Teknobest™ ayrıcalıklarından yararlanın

 1. Google Haritalar’da 1250+ Yorum Alan Tek Teknik Servis
 2. Ekran Koruyucu Hediye
 3. Öğrencilere %10 İndirim
 4. En Ucuz Fiyat Garantisi
 5. Moto-Kurye Hizmeti
 6. Ücretsiz Kargo Hizmeti

Bir cevap yazın